Veřejné prostory Prahy 10

O službě MMS - podněty

Zásluhu na vzhledu veřejných ploch Prahy 10 mají především všichni její obyvatelé a návštěvníci. Včasným upozorněním na zjištěnou závadu je možné předejít větším problémům v budoucnu a někdy i úrazům (např. nahlášením rozbitého herního prvku na dětském hřišti).

Jak na to

Nejjednoduší je vložit svůj podnět rovnou zde. Máte ovšem možnost také zaslat snímek a popis závady na adresu elektronické pošty mms@praha10.cz nebo formou MMS na telefonní číslo 736 499 364. Doručený příspěvek bude zaevidován a v případě, že se týká řešené problematiky (čistota, údržba zeleně, závady na dětských hřištích, poškozený uliční mobiliář apod.), a je doplněn fotografií místa závady, i vyobrazen v seznamu hlášených závad. Zviditelnění podnětu je provedeno na základě schválení administrátora. V případě, že u zveřejněného podnětu chcete uvádět své jméno, doplňte v textu souhlas se zveřejněním. V opačném případě bude podnět zviditelněn bez jména pisatele. Veškeré podněty budou prověřeny pracovníky odboru životního prostředí, dopravy a rozvoje, kteří v uveřejněném komentáři sdělí způsob řešení problému. 

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, použijte jako jméno a heslo "mms".

Přihlášení k portálu

Registrace

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, uveďte jako jméno a heslo "mms".

Uživatelské jméno:

Heslo:

Přihlásit

Zadání a sledování podnětů

Vaše MMS » autovraky » Detaily MMS
  

Vrak v ul. Kodaňská

Datum vytvoření:

01.06.2021

Adresa:

Kodaňská

Stav:

Vyřešeno

Řešitel:

Neurčen

Kategorie:

autovraky

Čtvrť:

Vršovice

Popis:

Úplný autovrak

Řešení:

Vozidlo bylo odstraněno.



Probíhá správní řízení, už bylo odesláno rozhodnutí, kterým je ukládána povinnost vrak odstranit, po uplynutí zákonných lhůt vrak odstraní Správa služeb hl. m. Prahy.


Ing. Daniel Čech
vedoucí oddělení státní správy
odbor dopravy

Úřad městské části Praha 10
Vršovická 68, 101 38 Praha 10
Tel.: 267 093 476
E-mail: daniel.cech@praha10.cz
www.praha10.cz

Nejnovější podněty

Vršovice
Poškození kontejneru na oděvy, ul. Vršovické náměstí
Datum vytvoření: 12.10.2021
Stav: Přijato
Vršovice
Plné koše na hřišti v ul. Přípotoční
Datum vytvoření: 12.10.2021
Stav: Přijato
Vršovice
Potkani na dětském hřišti, ul. Vršovická
Datum vytvoření: 07.10.2021
Stav: Přijato
Vršovice
Znečištění u nádob na sběr textilu, ul. Vršovické náměstí
Datum vytvoření: 05.10.2021
Stav: Vyřešeno
Vršovice
Znečištění u sběrných nádob, ul. Vršovické náměstí
Datum vytvoření: 04.10.2021
Stav: Vyřešeno
Vršovice
Skládka na parkovišti v ul. Petrohradská
Datum vytvoření: 04.10.2021
Stav: Přijato
Vršovice
Poškozený prvek na hřišti Kavkazská
Datum vytvoření: 02.10.2021
Stav: Vyřešeno
Vršovice
Nepořádek v Baškirské
Datum vytvoření: 01.10.2021
Stav: Vyřešeno
Vršovice
Vyhořelá nádoba na SKO v ul. Jakutská
Datum vytvoření: 01.10.2021
Stav: Vyřešeno
Strana 1 z 22První   Předchozí   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  Další   Poslední