Veřejné prostory Prahy 10

O službě MMS - podněty

Zásluhu na vzhledu veřejných ploch Prahy 10 mají především všichni její obyvatelé a návštěvníci. Včasným upozorněním na zjištěnou závadu je možné předejít větším problémům v budoucnu a někdy i úrazům (např. nahlášením rozbitého herního prvku na dětském hřišti).

Jak na to

Nejjednoduší je vložit svůj podnět rovnou zde. Máte ovšem možnost také zaslat snímek a popis závady na adresu elektronické pošty mms@praha10.cz nebo formou MMS na telefonní číslo 736 499 364. Doručený příspěvek bude zaevidován a v případě, že se týká řešené problematiky (čistota, údržba zeleně, závady na dětských hřištích, poškozený uliční mobiliář apod.), a je doplněn fotografií místa závady, i vyobrazen v seznamu hlášených závad. Zviditelnění podnětu je provedeno na základě schválení administrátora. V případě, že u zveřejněného podnětu chcete uvádět své jméno, doplňte v textu souhlas se zveřejněním. V opačném případě bude podnět zviditelněn bez jména pisatele. Veškeré podněty budou prověřeny pracovníky odboru životního prostředí, dopravy a rozvoje, kteří v uveřejněném komentáři sdělí způsob řešení problému. 

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, použijte jako jméno a heslo "mms".

Přihlášení k portálu

Registrace

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, uveďte jako jméno a heslo "mms".

Uživatelské jméno:

Heslo:

Přihlásit

Zadání a sledování podnětů

Vaše MMS » závada v údržbě zeleně » Detaily MMS
  

Údržba zeleně v ul. Amurská

Datum vytvoření:

01.06.2021

Adresa:

Amurská

Stav:

Přijato

Řešitel:

Černická

Kategorie:

závada v údržbě zeleně

Čtvrť:

Vršovice

Popis:

Dobrý den.
Amurská 2
Přerostlé, polámané a vyvrácené keře.
Děkuji

Nejnovější podněty

Vršovice
zeleň v ulici Na Hroudě
Datum vytvoření: 19.07.2021
Stav: Přijato
Vršovice
Skládka v ul. Murmanská
Datum vytvoření: 17.07.2021
Stav: Řeší se
Vršovice
Černá skládka, ul. Murmanská
Datum vytvoření: 15.07.2021
Stav: Vyřešeno
Vršovice
Urgujeme nestříhané živé ploty u předzahrádek !
Datum vytvoření: 12.07.2021
Stav: Vyřešeno
Vršovice
Černá skládka, ul. Žitomírská
Datum vytvoření: 12.07.2021
Stav: Řeší se
Vršovice
Džungle ve Vršovicích
Datum vytvoření: 08.07.2021
Stav: Přijato
Vršovice
Odpadky u laviček, nám. Sv. Čecha
Datum vytvoření: 07.07.2021
Stav: Vyřešeno
Vršovice
Díry na vozovce Bulharská ulice
Datum vytvoření: 01.07.2021
Stav: Přijato
Vršovice
Ulice Košická v naprosto havarijním stavu!
Datum vytvoření: 01.07.2021
Stav: Vyřešeno
Strana 1 z 21První   Předchozí   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  Další   Poslední