Veřejné prostory Prahy 10

O službě MMS - podněty

Zásluhu na vzhledu veřejných ploch Prahy 10 mají především všichni její obyvatelé a návštěvníci. Včasným upozorněním na zjištěnou závadu je možné předejít větším problémům v budoucnu a někdy i úrazům (např. nahlášením rozbitého herního prvku na dětském hřišti).

Jak na to

Nejjednoduší je vložit svůj podnět rovnou zde. Máte ovšem možnost také zaslat snímek a popis závady na adresu elektronické pošty mms@praha10.cz nebo formou MMS na telefonní číslo 736 499 364. Doručený příspěvek bude zaevidován a v případě, že se týká řešené problematiky (čistota, údržba zeleně, závady na dětských hřištích, poškozený uliční mobiliář apod.), a je doplněn fotografií místa závady, i vyobrazen v seznamu hlášených závad. Zviditelnění podnětu je provedeno na základě schválení administrátora. V případě, že u zveřejněného podnětu chcete uvádět své jméno, doplňte v textu souhlas se zveřejněním. V opačném případě bude podnět zviditelněn bez jména pisatele. Veškeré podněty budou prověřeny pracovníky odboru životního prostředí, dopravy a rozvoje, kteří v uveřejněném komentáři sdělí způsob řešení problému. 

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, použijte jako jméno a heslo "mms".

Přihlášení k portálu

Registrace

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, uveďte jako jméno a heslo "mms".

Uživatelské jméno:

Heslo:

Přihlásit

Zadání a sledování podnětů

Vaše MMS » ostatní (výše nespecifikované podněty) » Detaily MMS
  

Stav plochy při ul. Saratovská

Datum vytvoření:

21.05.2021

Adresa:

Saratovská

Stav:

Řeší se

Řešitel:

Kunt

Kategorie:

ostatní (výše nespecifikované podněty)

Čtvrť:

Strašnice

Popis:

Dobrý den. Každoročně se opakuje. Snad jen ti obyvatelé pod rampou našli přístřeší jinde.

Řešení:

Jedná se o pozemek v soukromém vlastnictví. V případě, že bude zjištěno znečištění pozemku odloženým odpadem, zašleme vlastníkovi výzvu k zajištění úklidu.

Nejnovější podněty

Strašnice
Díra ve vozovce, ul. Slunečná
Datum vytvoření: 20.07.2021
Stav: Přijato
Strašnice
Poškozena houpačka a vysoká tráva, hřiště Pod Hotelem
Datum vytvoření: 19.07.2021
Stav: Přijato
Strašnice
Suchá větev, ul. Bylanská
Datum vytvoření: 15.07.2021
Stav: Předáno jinam
Strašnice
Spadlý strom, ul. Oravská
Datum vytvoření: 13.07.2021
Stav: Vyřešeno
Strašnice
Výtluk Počernická
Datum vytvoření: 03.07.2021
Stav: Předáno jinam
Strašnice
Přerostlý keř - Brigádníků
Datum vytvoření: 02.07.2021
Stav: Vyřešeno
Strašnice
Poškodené ihrisko, ul. Světická
Datum vytvoření: 26.06.2021
Stav: Vyřešeno
Strašnice
nepořádek za školkou, ul. Dvouletky
Datum vytvoření: 24.06.2021
Stav: Vyřešeno
Strašnice
Ucpaný odtok dešťové vody, ul. Na Spádu
Datum vytvoření: 22.06.2021
Stav: Přijato
Strana 1 z 24První   Předchozí   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  Další   Poslední