Veřejné prostory Prahy 10

O službě MMS - podněty

Zásluhu na vzhledu veřejných ploch Prahy 10 mají především všichni její obyvatelé a návštěvníci. Včasným upozorněním na zjištěnou závadu je možné předejít větším problémům v budoucnu a někdy i úrazům (např. nahlášením rozbitého herního prvku na dětském hřišti).

Jak na to

Nejjednoduší je vložit svůj podnět rovnou zde. Máte ovšem možnost také zaslat snímek a popis závady na adresu elektronické pošty mms@praha10.cz nebo formou MMS na telefonní číslo 736 499 364. Doručený příspěvek bude zaevidován a v případě, že se týká řešené problematiky (čistota, údržba zeleně, závady na dětských hřištích, poškozený uliční mobiliář apod.), a je doplněn fotografií místa závady, i vyobrazen v seznamu hlášených závad. Zviditelnění podnětu je provedeno na základě schválení administrátora. V případě, že u zveřejněného podnětu chcete uvádět své jméno, doplňte v textu souhlas se zveřejněním. V opačném případě bude podnět zviditelněn bez jména pisatele. Veškeré podněty budou prověřeny pracovníky odboru životního prostředí, dopravy a rozvoje, kteří v uveřejněném komentáři sdělí způsob řešení problému. 

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, použijte jako jméno a heslo "mms".

Přihlášení k portálu

Registrace

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, uveďte jako jméno a heslo "mms".

Uživatelské jméno:

Heslo:

Přihlásit

Zadání a sledování podnětů

Vaše MMS » závada na komunikaci » Detaily MMS
  

Špatné značení, ul. Švehlova

Datum vytvoření:

18.05.2021

Adresa:

Švehlova u zastávky Zahradní město

Stav:

Vyřešeno

Řešitel:

Neurčen

Kategorie:

závada na komunikaci

Čtvrť:

Záběhlice

Popis:

Už v tak špatné dopravní situaci, kdy jsou zavřeny 3 úseky na 2křižovatkách( a nikdo tam nic nedělá a když už tam někdo je, tak se opírá o lopatu a hulí), tak je před viaduktem umístěno opačné dopravní značení, než jaká je skutečnost, takže řidiči, kteří to nevědí, kličkují z pruhu do pruhu.

Řešení:

Dle sdělení silničního správního úřadu Magistrátu hl. m. Prahy by předmětné dopravní značení mělo být již opraveno.

Nejnovější podněty

Záběhlice
Zanedbaný pomník, ul. Jabloňová
Datum vytvoření: 13.07.2021
Stav: Přijato
Záběhlice
Špatně parkovani
Datum vytvoření: 09.07.2021
Stav: Vyřešeno
Záběhlice
Větve u domu Jabloňová 98
Datum vytvoření: 07.07.2021
Stav: Řeší se
Záběhlice
Údržba zeleně, ul. Jasmínová
Datum vytvoření: 30.06.2021
Stav: Řeší se
Záběhlice
Havarijní stav cesty při ul. K Vodě
Datum vytvoření: 29.06.2021
Stav: Předáno jinam
Záběhlice
Vrak vozidla v ulici Pražská
Datum vytvoření: 28.06.2021
Stav: Přijato
Záběhlice
Informační cedule o nevhodném krmení labutí a kachen na Hamerském rybníku
Datum vytvoření: 28.06.2021
Stav: Vyřešeno
Záběhlice
Nádoba s odpadem, ul. Záběhlická
Datum vytvoření: 25.06.2021
Stav: Přijato
Záběhlice
Zanedbaná údržba v okolí školy, ul. Břečťanová
Datum vytvoření: 18.06.2021
Stav: Přijato
Strana 1 z 12První   Předchozí   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  Další   Poslední