Veřejné prostory Prahy 10

O službě MMS - podněty

Zásluhu na vzhledu veřejných ploch Prahy 10 mají především všichni její obyvatelé a návštěvníci. Včasným upozorněním na zjištěnou závadu je možné předejít větším problémům v budoucnu a někdy i úrazům (např. nahlášením rozbitého herního prvku na dětském hřišti).

Jak na to

Nejjednoduší je vložit svůj podnět rovnou zde. Máte ovšem možnost také zaslat snímek a popis závady na adresu elektronické pošty mms@praha10.cz nebo formou MMS na telefonní číslo 736 499 364. Doručený příspěvek bude zaevidován a v případě, že se týká řešené problematiky (čistota, údržba zeleně, závady na dětských hřištích, poškozený uliční mobiliář apod.), a je doplněn fotografií místa závady, i vyobrazen v seznamu hlášených závad. Zviditelnění podnětu je provedeno na základě schválení administrátora. V případě, že u zveřejněného podnětu chcete uvádět své jméno, doplňte v textu souhlas se zveřejněním. V opačném případě bude podnět zviditelněn bez jména pisatele. Veškeré podněty budou prověřeny pracovníky odboru životního prostředí, dopravy a rozvoje, kteří v uveřejněném komentáři sdělí způsob řešení problému. 

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, použijte jako jméno a heslo "mms".

Přihlášení k portálu

Registrace

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, uveďte jako jméno a heslo "mms".

Uživatelské jméno:

Heslo:

Přihlásit

Zadání a sledování podnětů

Vaše MMS » ostatní (výše nespecifikované podněty) » Detaily MMS
  

Parkování na zeleni/chodníku, ul. Novostrašnická

Datum vytvoření:

17.05.2021

Adresa:

Novostrašnická

Stav:

Vyřešeno

Řešitel:

Neurčen

Kategorie:

ostatní (výše nespecifikované podněty)

Čtvrť:

Strašnice

Popis:

Trvalé parkování vozů ze servisu na zeleni (vyryté hluboké stopy) a chodníku (absolutně za vozy neprůchozí) ulice Novostrašnická, zvláště po zavedení parkovacích zón. Fotografie pocházejí z víkendu, ve všedních dnech je ulice/chodník zcela auty pln/ný.

Řešení:

Jedná se o soukromé prostranství, které není vedeno jako komunikace. Parkování vozidel v místě je věcí vlasntíka pozemku.
Veřejný chodník je v místě průchozí nebo lze kontaktovat městskou policii, pokud na něm dochází k parkování.

Pro Případnédotazy v dané věci využijte kontakt:
Ing. František Daníček
vedoucí odboru dopravy
267 093 737, 602 689 399
frantisek.danicek@praha10.cz

Nejnovější podněty

Strašnice
Doupě, ul. Mrštíkova
Datum vytvoření: 01.12.2021
Stav: Vyřešeno
Strašnice
Znečištění u lavičky, ul. Průběžná
Datum vytvoření: 29.11.2021
Stav: Vyřešeno
Strašnice
Znečištěné prostranství při ul. Ke Strašnické
Datum vytvoření: 01.12.2021
Stav: Přijato
Strašnice
Skládka v lese při ul. Sazečská
Datum vytvoření: 29.11.2021
Stav: Řeší se
Strašnice
Znečištěné ulice
Datum vytvoření: 24.11.2021
Stav: Přijato
Strašnice
Prostranství za domem Černokostelecká 17-21
Datum vytvoření: 15.11.2021
Stav: Přijato
Strašnice
Nesvítí lampy na sloupech č. 005218 a 005219
Datum vytvoření: 15.11.2021
Stav: Přijato
Strašnice
Poškozený herní prvek, ul. Pod Hotelem
Datum vytvoření: 08.11.2021
Stav: Řeší se
Strašnice
Skládka odpadů na trávníku vedle kontejnerů, ul. Rembrandtova
Datum vytvoření: 07.11.2021
Stav: Přijato
Strana 1 z 27První   Předchozí   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  Další   Poslední