Veřejné prostory Prahy 10

O službě MMS - podněty

Zásluhu na vzhledu veřejných ploch Prahy 10 mají především všichni její obyvatelé a návštěvníci. Včasným upozorněním na zjištěnou závadu je možné předejít větším problémům v budoucnu a někdy i úrazům (např. nahlášením rozbitého herního prvku na dětském hřišti).

Jak na to

Nejjednoduší je vložit svůj podnět rovnou zde. Máte ovšem možnost také zaslat snímek a popis závady na adresu elektronické pošty mms@praha10.cz nebo formou MMS na telefonní číslo 736 499 364. Doručený příspěvek bude zaevidován a v případě, že se týká řešené problematiky (čistota, údržba zeleně, závady na dětských hřištích, poškozený uliční mobiliář apod.), a je doplněn fotografií místa závady, i vyobrazen v seznamu hlášených závad. Zviditelnění podnětu je provedeno na základě schválení administrátora. V případě, že u zveřejněného podnětu chcete uvádět své jméno, doplňte v textu souhlas se zveřejněním. V opačném případě bude podnět zviditelněn bez jména pisatele. Veškeré podněty budou prověřeny pracovníky odboru životního prostředí, dopravy a rozvoje, kteří v uveřejněném komentáři sdělí způsob řešení problému. 

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, použijte jako jméno a heslo "mms".

Přihlášení k portálu

Registrace

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, uveďte jako jméno a heslo "mms".

Uživatelské jméno:

Heslo:

Přihlásit

Zadání a sledování podnětů

Vaše MMS » závada na komunikaci » Detaily MMS
  

Výmoly, ul. U Tvrze

Datum vytvoření:

16.05.2021

Adresa:

U Tvrze a okolí

Stav:

Předáno jinam

Řešitel:

Kaštovský

Kategorie:

závada na komunikaci

Čtvrť:

Malešice

Popis:

Dobrý den, prosíme o opravu výmolů (nejen) v ul. U Tvrze (např. naproti hospody je obrovská díra, ale je jich na této ulici víc. Dále také ulice Strnadova, Janderova, Vydrova atd. Bylo by fajn, kdyby opravy dělala firma, která má skutečně zájem na tom, že díry nejsou pouze "zasypané" na rok a po další zimě se výmoly opět obnoví, jak je to doposud.

Řešení:

Vaše upozornění bylo předáno na Technickou správu komunikací hl. m. Prahy. Závady na komunikacích lze nahlašovat přímo využitím www.tsk-praha.cz/zavady/ .

Nejnovější podněty

Malešice
Osvětlení v Malešickém pakru
Datum vytvoření: 01.12.2021
Stav: Přijato
Malešice
Nesvítí veřejné osvětlení, ul. Heldova
Datum vytvoření: 24.11.2021
Stav: Přijato
Malešice
Trčící šrouby z příčného prahu, ul. Hostýnská
Datum vytvoření: 02.11.2021
Stav: Předáno jinam
Malešice
Podnět k úpravě vyhlášky ohledně rekonstrukčních prací
Datum vytvoření: 28.10.2021
Stav: Vyřešeno
Malešice
Skládka u sběrné nádoby domu v ul. Nad Úžlabinou
Datum vytvoření: 26.10.2021
Stav: Vyřešeno
Malešice
Poškozené sportovní vybavení, ul. Gollova
Datum vytvoření: 25.10.2021
Stav: Přijato
Malešice
Zarůstající chodník, ul. Na Universitním statku
Datum vytvoření: 15.09.2021
Stav: Vyřešeno
Malešice
Znečištění v Malešickém lese
Datum vytvoření: 10.09.2021
Stav: Vyřešeno
Malešice
Příchod k semaforům, Malešické náměstí
Datum vytvoření: 31.08.2021
Stav: Vyřešeno
Strana 1 z 10První   Předchozí   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  Další   Poslední