We recommend the absolute best dentist in Turkey, one that has long been out favourite. If you are looking for anIstanbul affordible dentist, wait no further, visit Periodonta

Veřejné prostory Prahy 10

O službě MMS - podněty

Zásluhu na vzhledu veřejných ploch Prahy 10 mají především všichni její obyvatelé a návštěvníci. Včasným upozorněním na zjištěnou závadu je možné předejít větším problémům v budoucnu a někdy i úrazům (např. nahlášením rozbitého herního prvku na dětském hřišti).

Jak na to

Nejjednoduší je vložit svůj podnět rovnou zde. Máte ovšem možnost také zaslat snímek a popis závady na adresu elektronické pošty mms@praha10.cz nebo formou MMS na telefonní číslo 736 499 364. Doručený příspěvek bude zaevidován a v případě, že se týká řešené problematiky (čistota, údržba zeleně, závady na dětských hřištích, poškozený uliční mobiliář apod.), a je doplněn fotografií místa závady, i vyobrazen v seznamu hlášených závad. Zviditelnění podnětu je provedeno na základě schválení administrátora. V případě, že u zveřejněného podnětu chcete uvádět své jméno, doplňte v textu souhlas se zveřejněním. V opačném případě bude podnět zviditelněn bez jména pisatele. Veškeré podněty budou prověřeny pracovníky odboru životního prostředí, dopravy a rozvoje, kteří v uveřejněném komentáři sdělí způsob řešení problému. 

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, použijte jako jméno a heslo "mms".

Přihlášení k portálu

Registrace

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, uveďte jako jméno a heslo "mms".

Uživatelské jméno:

Heslo:

Přihlásit

Zadání a sledování podnětů

Vaše MMS » ostatní (výše nespecifikované podněty) » Detaily MMS
  

Tříděný sběr, ul. Vladivostocká

Datum vytvoření:

15.04.2021

Adresa:

Vladivostocká 17, Praha 10

Stav:

Řeší se

Řešitel:

Jeřábek

Kategorie:

ostatní (výše nespecifikované podněty)

Čtvrť:

Vršovice

Popis:

Žádám o zvýšení frekvence vyvážení popelnic na třídený odpad na konci ulice Vladivostocká (u tramvajové smyčky). Zobrazený stav je zde na denním pořádku, není kam ukládat odpad. Je to již absolutně neakceptovatelné!!!

Nejnovější podněty

Vršovice
Odpad v Magnitogorské
Datum vytvoření: 25.09.2022
Stav: Vyřešeno
Vršovice
Pařez v Bajkalské ulici
Datum vytvoření: 11.09.2022
Stav: Předáno jinam
Vršovice
Rekvizity z natáčení
Datum vytvoření: 04.09.2022
Stav: Vyřešeno
Vršovice
Jehličnany ve vnitrobloku, ul. Na Stezce
Datum vytvoření: 01.09.2022
Stav: Přijato
Vršovice
Údržba zeleně Kubánské nám.
Datum vytvoření: 01.09.2022
Stav: Přijato
Vršovice
Dlouhodobý únik vody, ul. Košická
Datum vytvoření: 15.08.2022
Stav: Přijato
Vršovice
Nesvítí veřejné osvětlení- ul. Pod Stupni
Datum vytvoření: 08.08.2022
Stav: Přijato
Vršovice
Neudržované živé ploty, ul. Tulská
Datum vytvoření: 18.07.2022
Stav: Řeší se
Vršovice
Pěší spojka Vršovické náměstí x Pod Stupni
Datum vytvoření: 24.06.2022
Stav: Vyřešeno
Strana 1 z 19První   Předchozí   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  Další   Poslední   

Loga a licence

Logo Veřejné prostory Prahy 10
Licence Creative Commons