Veřejné prostory Prahy 10

O službě MMS - podněty

Zásluhu na vzhledu veřejných ploch Prahy 10 mají především všichni její obyvatelé a návštěvníci. Včasným upozorněním na zjištěnou závadu je možné předejít větším problémům v budoucnu a někdy i úrazům (např. nahlášením rozbitého herního prvku na dětském hřišti).

Jak na to

Nejjednoduší je vložit svůj podnět rovnou zde. Máte ovšem možnost také zaslat snímek a popis závady na adresu elektronické pošty mms@praha10.cz nebo formou MMS na telefonní číslo 736 499 364. Doručený příspěvek bude zaevidován a v případě, že se týká řešené problematiky (čistota, údržba zeleně, závady na dětských hřištích, poškozený uliční mobiliář apod.), a je doplněn fotografií místa závady, i vyobrazen v seznamu hlášených závad. Zviditelnění podnětu je provedeno na základě schválení administrátora. V případě, že u zveřejněného podnětu chcete uvádět své jméno, doplňte v textu souhlas se zveřejněním. V opačném případě bude podnět zviditelněn bez jména pisatele. Veškeré podněty budou prověřeny pracovníky odboru životního prostředí, dopravy a rozvoje, kteří v uveřejněném komentáři sdělí způsob řešení problému. 

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, použijte jako jméno a heslo "mms".

Přihlášení k portálu

Registrace

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, uveďte jako jméno a heslo "mms".

Uživatelské jméno:

Heslo:

Přihlásit

Zadání a sledování podnětů

Vaše MMS » závada na komunikaci » Detaily MMS
  

Otřesný stav vozovky, ul. Želivecká

Datum vytvoření:

01.04.2021

Adresa:

okolí křižovatky Želivecká Slívová

Stav:

Přijato

Řešitel:

Strnad

Kategorie:

závada na komunikaci

Čtvrť:

Záběhlice

Popis:

Již 3/4roku naprosto otřesný stav vozovky s hlubokými výtluky v okolí křižovatky Želivecká Slívová. Po zimě se stav navíc rapidně zhoršil.

Nejnovější podněty

Záběhlice
Odpadky u nádoby v ul. Práčská
Datum vytvoření: 09.04.2021
Stav: Vyřešeno
Záběhlice
Zajištění častějšího svozu odpadu, ul. Bramboříková
Datum vytvoření: 04.04.2021
Stav: Přijato
Záběhlice
Poškození branky na hřišti v ul. Jetelová
Datum vytvoření: 29.03.2021
Stav: Přijato
Záběhlice
Závada na komunikaci - výtluky, ul. Bramboříková
Datum vytvoření: 19.03.2021
Stav: Přijato
Záběhlice
Nefunkční veřejné osvětlení, ul. Harlacherova
Datum vytvoření: 16.03.2021
Stav: Předáno jinam
Záběhlice
Alzabox, průjezd ulicí K Prádelně
Datum vytvoření: 10.03.2021
Stav: Vyřešeno
Záběhlice
Zavady na agility hřišti, ul. Želivecká
Datum vytvoření: 01.03.2021
Stav: Přijato
Záběhlice
Nepořádek u popelnic na tříděný odpad, ul. Ostružinová
Datum vytvoření: 21.02.2021
Stav: Přijato
Záběhlice
Úklid sněhu, ul. Jesenická a V Ochozu
Datum vytvoření: 09.02.2021
Stav: Vyřešeno
Strana 1 z 12První   Předchozí   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  Další   Poslední