Veřejné prostory Prahy 10

O službě MMS - podněty

Zásluhu na vzhledu veřejných ploch Prahy 10 mají především všichni její obyvatelé a návštěvníci. Včasným upozorněním na zjištěnou závadu je možné předejít větším problémům v budoucnu a někdy i úrazům (např. nahlášením rozbitého herního prvku na dětském hřišti).

Jak na to

Nejjednoduší je vložit svůj podnět rovnou zde. Máte ovšem možnost také zaslat snímek a popis závady na adresu elektronické pošty mms@praha10.cz nebo formou MMS na telefonní číslo 736 499 364. Doručený příspěvek bude zaevidován a v případě, že se týká řešené problematiky (čistota, údržba zeleně, závady na dětských hřištích, poškozený uliční mobiliář apod.), a je doplněn fotografií místa závady, i vyobrazen v seznamu hlášených závad. Zviditelnění podnětu je provedeno na základě schválení administrátora. V případě, že u zveřejněného podnětu chcete uvádět své jméno, doplňte v textu souhlas se zveřejněním. V opačném případě bude podnět zviditelněn bez jména pisatele. Veškeré podněty budou prověřeny pracovníky odboru životního prostředí, dopravy a rozvoje, kteří v uveřejněném komentáři sdělí způsob řešení problému. 

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, použijte jako jméno a heslo "mms".

Přihlášení k portálu

Registrace

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, uveďte jako jméno a heslo "mms".

Uživatelské jméno:

Heslo:

Přihlásit

Zadání a sledování podnětů

Vaše MMS » závada na komunikaci » Detaily MMS
  

Propadlý chodnik, ul. Bečvářova

Datum vytvoření:

30.03.2021

Adresa:

Dětská 37

Stav:

Řeší se

Řešitel:

Neurčen

Kategorie:

závada na komunikaci

Čtvrť:

Strašnice

Popis:

Dlouhodobě propadlý chodník, který nikdo neřeší, je nezajisteny a je i nebezpečný. Mezi ulici Bečvářova a Dětská, na úrovni tenisových kurtů.

Řešení:

Dobrý den,

chodník v Dětské ulici u č. 37 je sice svěřen do správy MČ Praha 10, nicméně ,,propadlina,, a poškození chodníku je způsobeno poškozením terénu v okolí revizní šachty, kde je jáma a proto se chodník propadá a sesouvá. Nejprve je potřeba aby bylo dáno do pořádku okolí revizní šachty a tedy i chodníku a následně se může řešit oprava chodníku. Pozemek sousedící s chodníkem (tam kde je ta revizní šachta) parc. číslo 2798/368 není svěřen po správy MČ Prahy 10.

Děkuji
S pozdravem

Ing. Antonín Zlatohlávek, Ph.D.
Referent údržby městské zeleně
Oddělení městské zeleně a čistoty
Odbor životního prostředí a územního rozvoje

Úřad městské části Praha 10
Vršovická 68, 101 38 Praha 10
Tel.: 267 093 551
E-mail: antonin.zlatohlavek@praha10.cz
www.praha10.cz , www.vpp10.cz


Nejnovější podněty

Strašnice
Poškozené houpadlo, ul. Černická
Datum vytvoření: 19.04.2021
Stav: Přijato
Strašnice
Poškozená dlažba na chodníku, ul. Dubečská
Datum vytvoření: 16.04.2021
Stav: Přijato
Strašnice
Houpačka, ul. Křenická
Datum vytvoření: 14.04.2021
Stav: Přijato
Strašnice
Nepořádek na cestě , chodníku
Datum vytvoření: 12.04.2021
Stav: Vyřešeno
Strašnice
Poškozený herní prvek, ul. Pod Hotelem
Datum vytvoření: 08.04.2021
Stav: Přijato
Strašnice
Garáže křižovatka Úvalská x V Olšinách
Datum vytvoření: 05.04.2021
Stav: Řeší se
Strašnice
Poškozený sloupek v ul. Přetlucká
Datum vytvoření: 03.04.2021
Stav: Předáno jinam
Strašnice
Povalující se izolace od kabelů podél zrušené žel. trati
Datum vytvoření: 29.03.2021
Stav: Vyřešeno
Strašnice
Vyhořelé kontejnery, ul. Vrátkovská
Datum vytvoření: 29.03.2021
Stav: Vyřešeno
Strana 1 z 23První   Předchozí   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  Další   Poslední