Veřejné prostory Prahy 10

O službě MMS - podněty

Zásluhu na vzhledu veřejných ploch Prahy 10 mají především všichni její obyvatelé a návštěvníci. Včasným upozorněním na zjištěnou závadu je možné předejít větším problémům v budoucnu a někdy i úrazům (např. nahlášením rozbitého herního prvku na dětském hřišti).

Jak na to

Nejjednoduší je vložit svůj podnět rovnou zde. Máte ovšem možnost také zaslat snímek a popis závady na adresu elektronické pošty mms@praha10.cz nebo formou MMS na telefonní číslo 736 499 364. Doručený příspěvek bude zaevidován a v případě, že se týká řešené problematiky (čistota, údržba zeleně, závady na dětských hřištích, poškozený uliční mobiliář apod.), a je doplněn fotografií místa závady, i vyobrazen v seznamu hlášených závad. Zviditelnění podnětu je provedeno na základě schválení administrátora. V případě, že u zveřejněného podnětu chcete uvádět své jméno, doplňte v textu souhlas se zveřejněním. V opačném případě bude podnět zviditelněn bez jména pisatele. Veškeré podněty budou prověřeny pracovníky odboru životního prostředí, dopravy a rozvoje, kteří v uveřejněném komentáři sdělí způsob řešení problému. 

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, použijte jako jméno a heslo "mms".

Přihlášení k portálu

Registrace

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, uveďte jako jméno a heslo "mms".

Uživatelské jméno:

Heslo:

Přihlásit

Zadání a sledování podnětů

Vaše MMS » poškozený městský mobiliář » Detaily MMS
  

Rozbitá lavička, Malešický les

Datum vytvoření:

30.03.2021

Adresa:

Malešický les

Stav:

Předáno jinam

Řešitel:

Kaštovský

Kategorie:

poškozený městský mobiliář

Čtvrť:

Malešice

Popis:

Uklid kolem piknikiště v Malešicích, rozbitá lavička

Řešení:

Dle sdělení z Magistrátu hl. m. Prahy, pod který správa plochy spadá, je v letošním roce počítáno s opravou poškozených laviček.

Nejnovější podněty

Malešice
Nepořádek v lesíku, Malešický les
Datum vytvoření: 06.05.2021
Stav: Přijato
Malešice
Malešický park - poškození kamenných hran
Datum vytvoření: 07.04.2021
Stav: Řeší se
Malešice
Znečištění, v ul. Počernická
Datum vytvoření: 30.03.2021
Stav: Vyřešeno
Malešice
Znečištění, Malešické náměstí
Datum vytvoření: 30.03.2021
Stav: Vyřešeno
Malešice
Odstavené vozidlo - ul. Chotutická
Datum vytvoření: 24.03.2021
Stav: Vyřešeno
Malešice
Skládka při ul. Nad Úžlabinou
Datum vytvoření: 15.03.2021
Stav: Vyřešeno
Malešice
Poškozená vrátka na hřišti v ul. Bydžovského
Datum vytvoření: 26.02.2021
Stav: Vyřešeno
Malešice
Padající omítka na chodník z neobydleného domu, ul. U Tvrze
Datum vytvoření: 19.02.2021
Stav: Přijato
Malešice
Výmoly na silnici
Datum vytvoření: 10.02.2021
Stav: Předáno jinam
Strana 1 z 8První   Předchozí   [1]  2  3  4  5  6  7  8  Další   Poslední