Veřejné prostory Prahy 10

O službě MMS - podněty

Zásluhu na vzhledu veřejných ploch Prahy 10 mají především všichni její obyvatelé a návštěvníci. Včasným upozorněním na zjištěnou závadu je možné předejít větším problémům v budoucnu a někdy i úrazům (např. nahlášením rozbitého herního prvku na dětském hřišti).

Jak na to

Nejjednoduší je vložit svůj podnět rovnou zde. Máte ovšem možnost také zaslat snímek a popis závady na adresu elektronické pošty mms@praha10.cz nebo formou MMS na telefonní číslo 736 499 364. Doručený příspěvek bude zaevidován a v případě, že se týká řešené problematiky (čistota, údržba zeleně, závady na dětských hřištích, poškozený uliční mobiliář apod.), a je doplněn fotografií místa závady, i vyobrazen v seznamu hlášených závad. Zviditelnění podnětu je provedeno na základě schválení administrátora. V případě, že u zveřejněného podnětu chcete uvádět své jméno, doplňte v textu souhlas se zveřejněním. V opačném případě bude podnět zviditelněn bez jména pisatele. Veškeré podněty budou prověřeny pracovníky odboru životního prostředí, dopravy a rozvoje, kteří v uveřejněném komentáři sdělí způsob řešení problému. 

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, použijte jako jméno a heslo "mms".

Přihlášení k portálu

Registrace

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, uveďte jako jméno a heslo "mms".

Uživatelské jméno:

Heslo:

Přihlásit

Zadání a sledování podnětů

Vaše MMS » autovraky » Detaily MMS
  

Odstavené vozidlo - ul. Chotutická

Datum vytvoření:

24.03.2021

Adresa:

Chotutická 1

Stav:

Vyřešeno

Řešitel:

Kunt

Kategorie:

autovraky

Čtvrť:

Malešice

Popis:

V ulici Chotutická dlouhodobě stoji vozidlo Peugeot stříbrné barvy bez zadní SPZ, přední SPZ již propadlá převozní značka jiného státu. Vozidlo již bylo jednou nahlášeno, protože stálo na jiném místě. Minulý týden majitel "přeparkoval". Fotka je z toho původního místa stání. Vozidlo stojí na ZPS.

Řešení:

Vozidlo není odstaveno v Chotutické ulici. Pro případné prověření je třeba udat aktuální polohu.

Daniel Kunt
Oddělení městské zeleně a čistoty
Odbor životního prostředí a rozvoje
Tel.: +420 267 093 444
Mobil: +420 601 341 999
E-mail: danielk@praha10.cz

Úřad městské části Praha 10
Vršovická 68, 101 38 Praha 10
www.praha10.cz


Nejnovější podněty

Malešice
Poškozená parkovací plocha zelení, ul. V Úžlabině
Datum vytvoření: 17.01.2022
Stav: Přijato
Malešice
Černá skládka v lese na Malešické
Datum vytvoření: 06.01.2022
Stav: Přijato
Malešice
Suché větve, ul. U Tvrze
Datum vytvoření: 16.12.2021
Stav: Přijato
Malešice
Osvětlení v Malešickém parku
Datum vytvoření: 01.12.2021
Stav: Řeší se
Malešice
Nesvítí veřejné osvětlení, ul. Heldova
Datum vytvoření: 24.11.2021
Stav: Přijato
Malešice
Trčící šrouby z příčného prahu, ul. Hostýnská
Datum vytvoření: 02.11.2021
Stav: Předáno jinam
Malešice
Podnět k úpravě vyhlášky ohledně rekonstrukčních prací
Datum vytvoření: 28.10.2021
Stav: Vyřešeno
Malešice
Skládka u sběrné nádoby domu v ul. Nad Úžlabinou
Datum vytvoření: 26.10.2021
Stav: Vyřešeno
Malešice
Poškozené sportovní vybavení, ul. Gollova
Datum vytvoření: 25.10.2021
Stav: Přijato
Strana 1 z 10První   Předchozí   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  Další   Poslední