Veřejné prostory Prahy 10

O službě MMS - podněty

Zásluhu na vzhledu veřejných ploch Prahy 10 mají především všichni její obyvatelé a návštěvníci. Včasným upozorněním na zjištěnou závadu je možné předejít větším problémům v budoucnu a někdy i úrazům (např. nahlášením rozbitého herního prvku na dětském hřišti).

Jak na to

Nejjednoduší je vložit svůj podnět rovnou zde. Máte ovšem možnost také zaslat snímek a popis závady na adresu elektronické pošty mms@praha10.cz nebo formou MMS na telefonní číslo 736 499 364. Doručený příspěvek bude zaevidován a v případě, že se týká řešené problematiky (čistota, údržba zeleně, závady na dětských hřištích, poškozený uliční mobiliář apod.), a je doplněn fotografií místa závady, i vyobrazen v seznamu hlášených závad. Zviditelnění podnětu je provedeno na základě schválení administrátora. V případě, že u zveřejněného podnětu chcete uvádět své jméno, doplňte v textu souhlas se zveřejněním. V opačném případě bude podnět zviditelněn bez jména pisatele. Veškeré podněty budou prověřeny pracovníky odboru životního prostředí, dopravy a rozvoje, kteří v uveřejněném komentáři sdělí způsob řešení problému. 

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, použijte jako jméno a heslo "mms".

Přihlášení k portálu

Registrace

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, uveďte jako jméno a heslo "mms".

Uživatelské jméno:

Heslo:

Přihlásit

Zadání a sledování podnětů

Vaše MMS » problém s veřejným osvětlením » Detaily MMS
  

Osvětlení v ul. Harlacherova

Datum vytvoření:

16.03.2021

Adresa:

HARLACHEROVA PRAHA ZÁBĚHLICE

Stav:

Vyřešeno

Řešitel:

Strnad

Kategorie:

problém s veřejným osvětlením

Čtvrť:

Záběhlice

Popis:

Dobrý den, nevím na koho se už obrátit. Od soboty 13.3.2021 nám nesvítí veřejné osvětlení v ulici Harlacherova v Praze 10.
Přes den to je jedno, ale v noci to je o strach. Nikdo s tím nic neudělal zatím. Při venčení psů ve večerních a nočních hodinách , aby se člověk bál že se mu tam něco stane.

Moc děkuji za vyřízení a zda by to někdo opravil. Už jsem se obracela i na služby co mají na starosti veřejné osvětlení, ale byla jsem odkázaná na městskou část Prahy 10.

Děkuji za rychlé vyřízení už je to opravdu o strach, až se tam něco stane tak se teprve potom bude něco dít?

Řešení:

V dané věci se obraťte na investora bytové zástavby, případně vlastníka bytového domu.
Osvětlení v ulici není ve vlastnictví Hlavního města Prahy ani Městské části Praha 10.

Nejnovější podněty

Záběhlice
Odpadkový koš. Zástavka Jesenická
Datum vytvoření: 31.07.2022
Stav: Řeší se
Záběhlice
polovyvrácený stromek, ul. U Zahradního Města
Datum vytvoření: 26.07.2022
Stav: Vyřešeno
Záběhlice
Parkování na chodníku před OC Cíl
Datum vytvoření: 18.07.2022
Stav: Vyřešeno
Záběhlice
Poškozená vozovka, ul. Bramboříková
Datum vytvoření: 11.07.2022
Stav: Přijato
Záběhlice
Vytékající voda z vodní kaskády, park Chrpová
Datum vytvoření: 27.06.2022
Stav: Vyřešeno
Záběhlice
Přechod pro vozíčkáře, ul. V Korytech
Datum vytvoření: 27.06.2022
Stav: Vyřešeno
Záběhlice
Neshrabaná posekaná tráva, Záběhlice
Datum vytvoření: 27.06.2022
Stav: Vyřešeno
Záběhlice
Prasklý cvičebný stroj, ul. Jetelová
Datum vytvoření: 27.06.2022
Stav: Řeší se
Záběhlice
Skládka při ul. Nám. Mezi Zahrádkami
Datum vytvoření: 27.06.2022
Stav: Vyřešeno
Strana 1 z 12První   Předchozí   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  Další   Poslední   

Loga a licence

Logo Veřejné prostory Prahy 10
Licence Creative Commons