Veřejné prostory Prahy 10

O službě MMS - podněty

Zásluhu na vzhledu veřejných ploch Prahy 10 mají především všichni její obyvatelé a návštěvníci. Včasným upozorněním na zjištěnou závadu je možné předejít větším problémům v budoucnu a někdy i úrazům (např. nahlášením rozbitého herního prvku na dětském hřišti).

Jak na to

Nejjednoduší je vložit svůj podnět rovnou zde. Máte ovšem možnost také zaslat snímek a popis závady na adresu elektronické pošty mms@praha10.cz nebo formou MMS na telefonní číslo 736 499 364. Doručený příspěvek bude zaevidován a v případě, že se týká řešené problematiky (čistota, údržba zeleně, závady na dětských hřištích, poškozený uliční mobiliář apod.), a je doplněn fotografií místa závady, i vyobrazen v seznamu hlášených závad. Zviditelnění podnětu je provedeno na základě schválení administrátora. V případě, že u zveřejněného podnětu chcete uvádět své jméno, doplňte v textu souhlas se zveřejněním. V opačném případě bude podnět zviditelněn bez jména pisatele. Veškeré podněty budou prověřeny pracovníky odboru životního prostředí, dopravy a rozvoje, kteří v uveřejněném komentáři sdělí způsob řešení problému. 

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, použijte jako jméno a heslo "mms".

Přihlášení k portálu

Registrace

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, uveďte jako jméno a heslo "mms".

Uživatelské jméno:

Heslo:

Přihlásit

Zadání a sledování podnětů

Vaše MMS » závada v údržbě zeleně » Detaily MMS
  

Posouzení zeleně, ul. Hostýnská

Datum vytvoření:

09.03.2021

Adresa:

Nad Vodovodem / Hostýnská

Stav:

Vyřešeno

Řešitel:

Neurčen

Kategorie:

závada v údržbě zeleně

Čtvrť:

Strašnice

Popis:

Mohli byste, prosím, posoudit stav zeleně na pozemcích 2244/128 a 2244/234.
V okolí našeho domu je několik „mrtvých“ stromů a keřů. Na pozemku 2244/234 před domem Nad Vodovodem 2028/63 stojí suchá bříza, na které rostou houby. Na pozemku 2244/128 u plotu domu Nad Vodovodem 1527/57 se nachází líska, která druhý rok nemá žádné listí a na témže pozemku mezi domy Nad Vodovodem 2028/63 a Útulná 2027/12 zůstal velký pařez po vyvráceném stromu. Pařez asi není mrtvý, neboť z něj i z jeho kořenů v létě vyrůstá mnoho mladých prutů po celém pozemku.
Děkuji
Václav Král

Řešení:

Suché dřeviny byly pokáceny. Pařez se bude odstraňovat v době mimo vegetaci, tj. podzim /zima.



Blanka Slancová, DiS.
referentka – zahradní architektka
oddělení městské zeleně a čistoty
odbor životního prostředí a územního rozvoje
blanka.slancova@praha10.cz

Úřad městské části Praha 10
Vršovická 68, 101 38 Praha 10
www.praha10.cz

Nejnovější podněty

Strašnice
Znečištění v ul. U Trati
Datum vytvoření: 07.05.2021
Stav: Přijato
Strašnice
Poškozená houpačka, ul. Štěchovická
Datum vytvoření: 05.05.2021
Stav: Přijato
Strašnice
Poškozená houpačka, ul. Pod Hotelem
Datum vytvoření: 04.05.2021
Stav: Vyřešeno
Strašnice
Poškozený herní prvek, ul. Křenická
Datum vytvoření: 04.05.2021
Stav: Vyřešeno
Strašnice
Údržba zeleně ulice Raffaelova a blízké okolí
Datum vytvoření: 27.04.2021
Stav: Přijato
Strašnice
Vybudování dětského hřiště v ulici Nučická
Datum vytvoření: 28.04.2021
Stav: Vyřešeno
Strašnice
Údržba parku při ul. Benická
Datum vytvoření: 27.04.2021
Stav: Přijato
Strašnice
Neodklizený stavební materiál, ul. Na Třebešíně
Datum vytvoření: 26.04.2021
Stav: Řeší se
Strašnice
Znečištění v parku Fr. Suchého
Datum vytvoření: 23.04.2021
Stav: Vyřešeno
Strana 1 z 24První   Předchozí   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  Další   Poslední