Veřejné prostory Prahy 10

O službě MMS - podněty

Zásluhu na vzhledu veřejných ploch Prahy 10 mají především všichni její obyvatelé a návštěvníci. Včasným upozorněním na zjištěnou závadu je možné předejít větším problémům v budoucnu a někdy i úrazům (např. nahlášením rozbitého herního prvku na dětském hřišti).

Jak na to

Nejjednoduší je vložit svůj podnět rovnou zde. Máte ovšem možnost také zaslat snímek a popis závady na adresu elektronické pošty mms@praha10.cz nebo formou MMS na telefonní číslo 736 499 364. Doručený příspěvek bude zaevidován a v případě, že se týká řešené problematiky (čistota, údržba zeleně, závady na dětských hřištích, poškozený uliční mobiliář apod.), a je doplněn fotografií místa závady, i vyobrazen v seznamu hlášených závad. Zviditelnění podnětu je provedeno na základě schválení administrátora. V případě, že u zveřejněného podnětu chcete uvádět své jméno, doplňte v textu souhlas se zveřejněním. V opačném případě bude podnět zviditelněn bez jména pisatele. Veškeré podněty budou prověřeny pracovníky odboru životního prostředí, dopravy a rozvoje, kteří v uveřejněném komentáři sdělí způsob řešení problému. 

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, použijte jako jméno a heslo "mms".

Přihlášení k portálu

Registrace

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, uveďte jako jméno a heslo "mms".

Uživatelské jméno:

Heslo:

Přihlásit

Zadání a sledování podnětů

Vaše MMS » znečištění veřejných ploch » Detaily MMS
  

Hroudy soli po solení chodníku, ul. Šrobárova

Datum vytvoření:

04.03.2021

Adresa:

Šrobárova 44

Stav:

Vyřešeno

Řešitel:

Kaštovský

Kategorie:

znečištění veřejných ploch

Čtvrť:

Vinohrady

Popis:

Při solení chodníků při velkých mrazech před cca třemi týdny vyhodili asi pracovníci služeb stranou na sníh na trávníku velké hroudy soli, se kterými se jim asi špatně pracovalo - ale pak už je nechali na místě. Odklidili jsme je ke straně na sníh na obrubníku, s táním sklouzly na kraj vozovky. Ačkoliv jsme se snažli odstranit i zbytky z trávníku, tráva je nyní na daných místech vypálena do žluta. A hroudy soli stále zůstávají na místě, bylo by potřeba, aby je po sobě firma uklidila. Že to trávník přežije ve zdraví, můžeme jen doufat.

Řešení:

Upozornění bylo předáno na Technickou správu komunikací hl. m. Prahy s požadavkem k zajištění úklidu.

Nejnovější podněty

Vinohrady
Závada na hřišti v ul. Sobotecká
Datum vytvoření: 01.04.2021
Stav: Přijato
Vinohrady
Skládka nepotřebných věcí, ul. Šrobárova
Datum vytvoření: 19.03.2021
Stav: Vyřešeno
Vinohrady
Nepovolené volné pobíhání psů, Bezručovy sady
Datum vytvoření: 04.02.2021
Stav: Vyřešeno
Vinohrady
Poškozená branka hřiště, park Pod Rapidem
Datum vytvoření: 01.02.2021
Stav: Vyřešeno
Vinohrady
Nedostatečný odvoz kontejnerů tříděného odpadu, ul. Chorvatská
Datum vytvoření: 01.02.2021
Stav: Vyřešeno
Vinohrady
Poškozené dopravní značení, ul. Irkutská
Datum vytvoření: 16.01.2021
Stav: Vyřešeno
Vinohrady
Odpad na chodníku, ul. Dykova
Datum vytvoření: 15.01.2021
Stav: Vyřešeno
Vinohrady
Poškozený herní prvek, park Pod Rapidem
Datum vytvoření: 12.01.2021
Stav: Vyřešeno
Vinohrady
Znečištění na chodníku, ul. Nitranská
Datum vytvoření: 11.11.2020
Stav: Vyřešeno
Strana 1 z 4První   Předchozí   [1]  2  3  4  Další   Poslední