Veřejné prostory Prahy 10

O službě MMS - podněty

Zásluhu na vzhledu veřejných ploch Prahy 10 mají především všichni její obyvatelé a návštěvníci. Včasným upozorněním na zjištěnou závadu je možné předejít větším problémům v budoucnu a někdy i úrazům (např. nahlášením rozbitého herního prvku na dětském hřišti).

Jak na to

Nejjednoduší je vložit svůj podnět rovnou zde. Máte ovšem možnost také zaslat snímek a popis závady na adresu elektronické pošty mms@praha10.cz nebo formou MMS na telefonní číslo 736 499 364. Doručený příspěvek bude zaevidován a v případě, že se týká řešené problematiky (čistota, údržba zeleně, závady na dětských hřištích, poškozený uliční mobiliář apod.), a je doplněn fotografií místa závady, i vyobrazen v seznamu hlášených závad. Zviditelnění podnětu je provedeno na základě schválení administrátora. V případě, že u zveřejněného podnětu chcete uvádět své jméno, doplňte v textu souhlas se zveřejněním. V opačném případě bude podnět zviditelněn bez jména pisatele. Veškeré podněty budou prověřeny pracovníky odboru životního prostředí, dopravy a rozvoje, kteří v uveřejněném komentáři sdělí způsob řešení problému. 

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, použijte jako jméno a heslo "mms".

Přihlášení k portálu

Registrace

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, uveďte jako jméno a heslo "mms".

Uživatelské jméno:

Heslo:

Přihlásit

Zadání a sledování podnětů

Vaše MMS » znečištění veřejných ploch » Detaily MMS
  

Znečištění ve vnitrobloku, ul. Kišiněvská

Datum vytvoření:

19.02.2021

Adresa:

Kišiněvská

Stav:

Vyřešeno

Řešitel:

Kaštovský

Kategorie:

znečištění veřejných ploch

Čtvrť:

Vršovice

Popis:

Dobrý den,
ráda bych upozornila na odpad mezi ulicemi Kišiněvská a Jerevanská (ze strany od ulice Vladivostocké).
Prosím o zajištění nápravy.
Děkuji.
S pozdravem
M.K.

Řešení:

Skládka byla odstraněna v rámci průběžné údržby zeleně.

Nejnovější podněty

Vršovice
Odpad u kontejneru na komunální odpad - ul. Bulharská 14
Datum vytvoření: 19.04.2021
Stav: Přijato
Vršovice
Nečistoty v ul. Volyňská
Datum vytvoření: 17.04.2021
Stav: Přijato
Vršovice
Danneruv park - Úklid psích exkrementů
Datum vytvoření: 16.04.2021
Stav: Vyřešeno
Vršovice
Nedostatečné vyvážení popelnic na třídený odpad, ul. Vladivostocká
Datum vytvoření: 15.04.2021
Stav: Přijato
Vršovice
Opakovaně přeplněné kontejnery na tříděný odpad
Datum vytvoření: 29.03.2021
Stav: Přijato
Vršovice
Poškozená houpačka, ul. Kavkazská
Datum vytvoření: 29.03.2021
Stav: Přijato
Vršovice
Poškozený chodník, ul. Amurská
Datum vytvoření: 29.03.2021
Stav: Přijato
Vršovice
Okolí stadionu Slavie
Datum vytvoření: 27.03.2021
Stav: Přijato
Vršovice
nepořádek - hřiště Jakutská
Datum vytvoření: 26.03.2021
Stav: Přijato
Strana 1 z 19První   Předchozí   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  Další   Poslední