Veřejné prostory Prahy 10

O službě MMS - podněty

Zásluhu na vzhledu veřejných ploch Prahy 10 mají především všichni její obyvatelé a návštěvníci. Včasným upozorněním na zjištěnou závadu je možné předejít větším problémům v budoucnu a někdy i úrazům (např. nahlášením rozbitého herního prvku na dětském hřišti).

Jak na to

Nejjednoduší je vložit svůj podnět rovnou zde. Máte ovšem možnost také zaslat snímek a popis závady na adresu elektronické pošty mms@praha10.cz nebo formou MMS na telefonní číslo 736 499 364. Doručený příspěvek bude zaevidován a v případě, že se týká řešené problematiky (čistota, údržba zeleně, závady na dětských hřištích, poškozený uliční mobiliář apod.), a je doplněn fotografií místa závady, i vyobrazen v seznamu hlášených závad. Zviditelnění podnětu je provedeno na základě schválení administrátora. V případě, že u zveřejněného podnětu chcete uvádět své jméno, doplňte v textu souhlas se zveřejněním. V opačném případě bude podnět zviditelněn bez jména pisatele. Veškeré podněty budou prověřeny pracovníky odboru životního prostředí, dopravy a rozvoje, kteří v uveřejněném komentáři sdělí způsob řešení problému. 

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, použijte jako jméno a heslo "mms".

Přihlášení k portálu

Registrace

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, uveďte jako jméno a heslo "mms".

Uživatelské jméno:

Heslo:

Přihlásit

Zadání a sledování podnětů

Vaše MMS » ostatní (výše nespecifikované podněty) » Detaily MMS
  

Úklid sněhu schody v ul. Za Návsí

Datum vytvoření:

09.02.2021

Adresa:

Za Návsí, Praha 10 Záběhlice

Stav:

Vyřešeno

Řešitel:

Kratochvíl

Kategorie:

ostatní (výše nespecifikované podněty)

Čtvrť:

Záběhlice

Popis:

Schody mezi domy Za Návsí 2450/11 a 2451/14 jsou trvale neudržované (cca 60 schodů). Nyní již po několikáté čistí cestu v okolí domu pracovník, který odhrabává sníh a solí cestu. Ovšem celé dlouhé schody vždy vynechá. Skončí pod schody a pak pokračuje nad nimi (viz foto). Schody jsou již staré, dost jich je nerovných, tzn. nášlapné plochy trochu šikmé směrem ze schodů, což je hlavně v zimě nebezpečné a hrozí úrazy. Okolo schodů vede bezbariérová cesta pro kočárky, kola atd, též neudržovaná. Tato komunikace je jediná spojnice z ulice Ryšánkova dolů k ulici Záběhlická. Již řešíme delší dobu, zatím neúspěšně. Děkuji za vyjádření

Řešení:

Spojovací schodiště mezi ulicemi Ke Skalkám a Ryšánkova byla uklizena.

Nejnovější podněty

Záběhlice
Odpadky u nádoby v ul. Práčská
Datum vytvoření: 09.04.2021
Stav: Vyřešeno
Záběhlice
Zajištění častějšího svozu odpadu, ul. Bramboříková
Datum vytvoření: 04.04.2021
Stav: Přijato
Záběhlice
Otřesný stav vozovky, ul. Želivecká
Datum vytvoření: 01.04.2021
Stav: Přijato
Záběhlice
Poškození branky na hřišti v ul. Jetelová
Datum vytvoření: 29.03.2021
Stav: Přijato
Záběhlice
Závada na komunikaci - výtluky, ul. Bramboříková
Datum vytvoření: 19.03.2021
Stav: Přijato
Záběhlice
Nefunkční veřejné osvětlení, ul. Harlacherova
Datum vytvoření: 16.03.2021
Stav: Předáno jinam
Záběhlice
Alzabox, průjezd ulicí K Prádelně
Datum vytvoření: 10.03.2021
Stav: Vyřešeno
Záběhlice
Zavady na agility hřišti, ul. Želivecká
Datum vytvoření: 01.03.2021
Stav: Přijato
Záběhlice
Nepořádek u popelnic na tříděný odpad, ul. Ostružinová
Datum vytvoření: 21.02.2021
Stav: Přijato
Strana 1 z 12První   Předchozí   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  Další   Poslední