Veřejné prostory Prahy 10

O službě MMS - podněty

Zásluhu na vzhledu veřejných ploch Prahy 10 mají především všichni její obyvatelé a návštěvníci. Včasným upozorněním na zjištěnou závadu je možné předejít větším problémům v budoucnu a někdy i úrazům (např. nahlášením rozbitého herního prvku na dětském hřišti).

Jak na to

Nejjednoduší je vložit svůj podnět rovnou zde. Máte ovšem možnost také zaslat snímek a popis závady na adresu elektronické pošty mms@praha10.cz nebo formou MMS na telefonní číslo 736 499 364. Doručený příspěvek bude zaevidován a v případě, že se týká řešené problematiky (čistota, údržba zeleně, závady na dětských hřištích, poškozený uliční mobiliář apod.), a je doplněn fotografií místa závady, i vyobrazen v seznamu hlášených závad. Zviditelnění podnětu je provedeno na základě schválení administrátora. V případě, že u zveřejněného podnětu chcete uvádět své jméno, doplňte v textu souhlas se zveřejněním. V opačném případě bude podnět zviditelněn bez jména pisatele. Veškeré podněty budou prověřeny pracovníky odboru životního prostředí, dopravy a rozvoje, kteří v uveřejněném komentáři sdělí způsob řešení problému. 

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, použijte jako jméno a heslo "mms".

Přihlášení k portálu

Registrace

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, uveďte jako jméno a heslo "mms".

Uživatelské jméno:

Heslo:

Přihlásit

Zadání a sledování podnětů

Vaše MMS » znečištění veřejných ploch » Detaily MMS
  

Nevyvezené odpadkové koše při ul. Hostýnská

Datum vytvoření:

12.01.2021

Adresa:

Hostýnská

Stav:

Vyřešeno

Řešitel:

Kaštovský

Kategorie:

znečištění veřejných ploch

Čtvrť:

Strašnice

Popis:

Dobrý den, zasílám fotografie plných odpadkových košů v blízkosti MŠ Hřibská a ZŠ Hostýnská. Celý tento týden nebyl odpad vyvezen.
Věřím, že bude tento podnět včas vyřešen.
Děkuji.
Š. A.
obyvatelka Strašnic

Řešení:

Koše budou vyvezeny a následný svoz již prováděn pravidelně.

Nejnovější podněty

Strašnice
Odložená popelnice, ul. Nad Vodovodem
Datum vytvoření: 14.01.2021
Stav: Přijato
Strašnice
Rozježděná zeleň v křížení Květnické a Tomické
Datum vytvoření: 12.01.2021
Stav: Řeší se
Strašnice
Skládka u separace v ul. Nosická
Datum vytvoření: 12.01.2021
Stav: Přijato
Strašnice
Přeplněné nádoby na tříděný odpad a znečištění okolí
Datum vytvoření: 04.01.2021
Stav: Vyřešeno
Strašnice
Nádoba se zbytky ryb, Skalka
Datum vytvoření: 05.01.2021
Stav: Vyřešeno
Strašnice
Znečištění při ul. Jevanská
Datum vytvoření: 04.01.2021
Stav: Přijato
Strašnice
Odpadky kolem koše v parku V Úžlabině
Datum vytvoření: 03.01.2021
Stav: Řeší se
Strašnice
Znečištění u kontejnerů Dvouletky 2a
Datum vytvoření: 30.12.2020
Stav: Přijato
Strašnice
Skládka u domu Na Hroudě x V Předpolí
Datum vytvoření: 22.12.2020
Stav: Přijato
Strana 1 z 21První   Předchozí   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  Další   Poslední