Veřejné prostory Prahy 10

O službě MMS - podněty

Zásluhu na vzhledu veřejných ploch Prahy 10 mají především všichni její obyvatelé a návštěvníci. Včasným upozorněním na zjištěnou závadu je možné předejít větším problémům v budoucnu a někdy i úrazům (např. nahlášením rozbitého herního prvku na dětském hřišti).

Jak na to

Nejjednoduší je vložit svůj podnět rovnou zde. Máte ovšem možnost také zaslat snímek a popis závady na adresu elektronické pošty mms@praha10.cz nebo formou MMS na telefonní číslo 736 499 364. Doručený příspěvek bude zaevidován a v případě, že se týká řešené problematiky (čistota, údržba zeleně, závady na dětských hřištích, poškozený uliční mobiliář apod.), a je doplněn fotografií místa závady, i vyobrazen v seznamu hlášených závad. Zviditelnění podnětu je provedeno na základě schválení administrátora. V případě, že u zveřejněného podnětu chcete uvádět své jméno, doplňte v textu souhlas se zveřejněním. V opačném případě bude podnět zviditelněn bez jména pisatele. Veškeré podněty budou prověřeny pracovníky odboru životního prostředí, dopravy a rozvoje, kteří v uveřejněném komentáři sdělí způsob řešení problému. 

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, použijte jako jméno a heslo "mms".

Přihlášení k portálu

Registrace

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, uveďte jako jméno a heslo "mms".

Uživatelské jméno:

Heslo:

Přihlásit

Zadání a sledování podnětů

Vaše MMS » poškozený městský mobiliář » Detaily MMS
  

Poškozené odpadkové koše, Nám. Sv. Čecha

Datum vytvoření:

07.01.2021

Adresa:

nám. Sv. Čecha

Stav:

Řeší se

Řešitel:

Černická

Kategorie:

poškozený městský mobiliář

Čtvrť:

Vršovice

Popis:

Poskozene kose a mrtvy holub 6 tydnu

Řešení:

Děkujeme za Váš podnět. Odpadkový koš byl zadán k opravě.

Nejnovější podněty

Vršovice
Skládka v ul. Murmanská
Datum vytvoření: 15.01.2021
Stav: Přijato
Vršovice
Skládka u sběrných nádob, Vršovické náměstí
Datum vytvoření: 12.01.2021
Stav: Vyřešeno
Vršovice
Nepořádek při ul. Smolenská
Datum vytvoření: 30.12.2020
Stav: Vyřešeno
Vršovice
Roh Kodaňká Slovinská
Datum vytvoření: 19.12.2020
Stav: Vyřešeno
Vršovice
Skládka u domu Bajkalská 22
Datum vytvoření: 15.12.2020
Stav: Vyřešeno
Vršovice
Odpady kolem nádob na tříděný sběr, ul. Ruská x Žitomírská
Datum vytvoření: 14.12.2020
Stav: Vyřešeno
Vršovice
Nepořádek okolo popelnic na rohu ulic Holandská x Žitomírská
Datum vytvoření: 14.12.2020
Stav: Přijato
Vršovice
Odpadky v parku, Na Míčánkách
Datum vytvoření: 09.12.2020
Stav: Vyřešeno
Vršovice
Ležící dopravní značka, ul. Gruzínská
Datum vytvoření: 09.12.2020
Stav: Vyřešeno
Strana 1 z 19První   Předchozí   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  Další   Poslední