Veřejné prostory Prahy 10

O službě MMS - podněty

Zásluhu na vzhledu veřejných ploch Prahy 10 mají především všichni její obyvatelé a návštěvníci. Včasným upozorněním na zjištěnou závadu je možné předejít větším problémům v budoucnu a někdy i úrazům (např. nahlášením rozbitého herního prvku na dětském hřišti).

Jak na to

Nejjednoduší je vložit svůj podnět rovnou zde. Máte ovšem možnost také zaslat snímek a popis závady na adresu elektronické pošty mms@praha10.cz nebo formou MMS na telefonní číslo 736 499 364. Doručený příspěvek bude zaevidován a v případě, že se týká řešené problematiky (čistota, údržba zeleně, závady na dětských hřištích, poškozený uliční mobiliář apod.), a je doplněn fotografií místa závady, i vyobrazen v seznamu hlášených závad. Zviditelnění podnětu je provedeno na základě schválení administrátora. V případě, že u zveřejněného podnětu chcete uvádět své jméno, doplňte v textu souhlas se zveřejněním. V opačném případě bude podnět zviditelněn bez jména pisatele. Veškeré podněty budou prověřeny pracovníky odboru životního prostředí, dopravy a rozvoje, kteří v uveřejněném komentáři sdělí způsob řešení problému. 

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, použijte jako jméno a heslo "mms".

Přihlášení k portálu

Registrace

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, uveďte jako jméno a heslo "mms".

Uživatelské jméno:

Heslo:

Přihlásit

Zadání a sledování podnětů

Vaše MMS » znečištění veřejných ploch » Detaily MMS
  

Nádoba se zbytky ryb, Skalka

Datum vytvoření:

05.01.2021

Adresa:

Goyova

Stav:

Vyřešeno

Řešitel:

Kratochvíl

Kategorie:

znečištění veřejných ploch

Čtvrť:

Strašnice

Popis:

Dobrý den , upozorňuji na popelnici hnědé barvy s obsahem leklých ryb....leží vedle cukrárny...... kousek pod obchodem Albert u metra

Řešení:

Požadavek na zajištění odvozu nádoby je řešen s vlastníkem pozemku.

Nejnovější podněty

Strašnice
Odstavené vozidlo v ul. V Úžlabině
Datum vytvoření: 01.03.2021
Stav: Přijato
Strašnice
Psi vykaly Strasnice
Datum vytvoření: 28.02.2021
Stav: Přijato
Strašnice
Hriste Pod Hotelem
Datum vytvoření: 25.02.2021
Stav: Přijato
Strašnice
Hřiště u ZŠ Brigádníků
Datum vytvoření: 23.02.2021
Stav: Přijato
Strašnice
Poškozený herní prvek, ul. Dürerova
Datum vytvoření: 25.02.2021
Stav: Přijato
Strašnice
Trvale parkující auto na vyhrazeném stání pro školku
Datum vytvoření: 24.02.2021
Stav: Vyřešeno
Strašnice
Opakovaně přeplněné kontejnery na tříděný odpad, ul. Brigádníků
Datum vytvoření: 23.02.2021
Stav: Přijato
Strašnice
Znečištění při ul. U Trati
Datum vytvoření: 24.02.2021
Stav: Přijato
Strašnice
Vylomená dopravní značka / ul. Solidarity
Datum vytvoření: 23.02.2021
Stav: Vyřešeno
Strana 1 z 22První   Předchozí   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  Další   Poslední