Veřejné prostory Prahy 10

O službě MMS - podněty

Zásluhu na vzhledu veřejných ploch Prahy 10 mají především všichni její obyvatelé a návštěvníci. Včasným upozorněním na zjištěnou závadu je možné předejít větším problémům v budoucnu a někdy i úrazům (např. nahlášením rozbitého herního prvku na dětském hřišti).

Jak na to

Nejjednoduší je vložit svůj podnět rovnou zde. Máte ovšem možnost také zaslat snímek a popis závady na adresu elektronické pošty mms@praha10.cz nebo formou MMS na telefonní číslo 736 499 364. Doručený příspěvek bude zaevidován a v případě, že se týká řešené problematiky (čistota, údržba zeleně, závady na dětských hřištích, poškozený uliční mobiliář apod.), a je doplněn fotografií místa závady, i vyobrazen v seznamu hlášených závad. Zviditelnění podnětu je provedeno na základě schválení administrátora. V případě, že u zveřejněného podnětu chcete uvádět své jméno, doplňte v textu souhlas se zveřejněním. V opačném případě bude podnět zviditelněn bez jména pisatele. Veškeré podněty budou prověřeny pracovníky odboru životního prostředí, dopravy a rozvoje, kteří v uveřejněném komentáři sdělí způsob řešení problému. 

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, použijte jako jméno a heslo "mms".

Přihlášení k portálu

Registrace

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, uveďte jako jméno a heslo "mms".

Uživatelské jméno:

Heslo:

Přihlásit

Zadání a sledování podnětů

Vaše MMS » znečištění veřejných ploch » Detaily MMS
  

Přeplněné kontejnery na odpad, ul. Bydžovského

Datum vytvoření:

21.12.2020

Adresa:

ul. Bydžovského, Praha 10 - Malešice

Stav:

Řeší se

Řešitel:

Kunt

Kategorie:

znečištění veřejných ploch

Čtvrť:

Malešice

Popis:

Bylo by nejspíš vhodné upravit odvoz odpadů, protože se to začíná stávat pravidlem. Nádoba na sklo je přeplněná už týden a kontejnery na papír a směsný odpad už čtyři dny.

Řešení:

Na Magistrát hl. m. Prahy byla zaslána žádost o navýšení četnosti svozu odpadu.

Nejnovější podněty

Malešice
Padající omítka na chodník z neobydleného domu, ul. U Tvrze
Datum vytvoření: 19.02.2021
Stav: Přijato
Malešice
Výmoly na silnici
Datum vytvoření: 10.02.2021
Stav: Předáno jinam
Malešice
Odpad u separace v ul. Božecká
Datum vytvoření: 05.02.2021
Stav: Přijato
Malešice
Poškozená houpačka, ul. Ovčárská
Datum vytvoření: 02.02.2021
Stav: Vyřešeno
Malešice
Nevyvezené odpadkové koše, ul. Cerhenická
Datum vytvoření: 01.02.2021
Stav: Vyřešeno
Malešice
Také něco pro chodce a cyklisty
Datum vytvoření: 21.01.2021
Stav: Přijato
Malešice
Přeplněný koš na Malešickém náměstí
Datum vytvoření: 05.01.2021
Stav: Vyřešeno
Malešice
Odpad u separace v ul. Bydžovského
Datum vytvoření: 27.12.2020
Stav: Řeší se
Malešice
Skládky při ul. Ungarova
Datum vytvoření: 06.12.2020
Stav: Vyřešeno
Strana 1 z 9První   Předchozí   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  Další   Poslední