Veřejné prostory Prahy 10

O službě MMS - podněty

Zásluhu na vzhledu veřejných ploch Prahy 10 mají především všichni její obyvatelé a návštěvníci. Včasným upozorněním na zjištěnou závadu je možné předejít větším problémům v budoucnu a někdy i úrazům (např. nahlášením rozbitého herního prvku na dětském hřišti).

Jak na to

Nejjednoduší je vložit svůj podnět rovnou zde. Máte ovšem možnost také zaslat snímek a popis závady na adresu elektronické pošty mms@praha10.cz nebo formou MMS na telefonní číslo 736 499 364. Doručený příspěvek bude zaevidován a v případě, že se týká řešené problematiky (čistota, údržba zeleně, závady na dětských hřištích, poškozený uliční mobiliář apod.), a je doplněn fotografií místa závady, i vyobrazen v seznamu hlášených závad. Zviditelnění podnětu je provedeno na základě schválení administrátora. V případě, že u zveřejněného podnětu chcete uvádět své jméno, doplňte v textu souhlas se zveřejněním. V opačném případě bude podnět zviditelněn bez jména pisatele. Veškeré podněty budou prověřeny pracovníky odboru životního prostředí, dopravy a rozvoje, kteří v uveřejněném komentáři sdělí způsob řešení problému. 

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, použijte jako jméno a heslo "mms".

Přihlášení k portálu

Registrace

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, uveďte jako jméno a heslo "mms".

Uživatelské jméno:

Heslo:

Přihlásit

Zadání a sledování podnětů

Vaše MMS » znečištění veřejných ploch » Detaily MMS
  

Nová skládka odpadu, ul. Pražská

Datum vytvoření:

09.12.2020

Adresa:

Praha 10, Pražská ulice

Stav:

Vyřešeno

Řešitel:

Kratochvíl

Kategorie:

znečištění veřejných ploch

Čtvrť:

Záběhlice

Popis:

Velký nepořádek v ulici Pražská, v části naproti Telleborgu. Najde tu mnoho odpadu od tiráků, kterým přilehlé křoví slouží jako skládka odpadků i odložené dveře, matrace, pneumatiky.......
Prosím o uklid.

Řešení:

Pozemky, na kterých se nacházely černé skládky, byly na základě výzvy ze strany MČ P10 vlastníkem pozemku uklizeny.

Nejnovější podněty

Záběhlice
Věčné autovraky na Zahradním Městě, ul. Kapraďová
Datum vytvoření: 11.01.2022
Stav: Vyřešeno
Záběhlice
Kumulace domovního odpadu v ulici Záběhlická
Datum vytvoření: 11.01.2022
Stav: Přijato
Záběhlice
Nepořádek u separace, Nám. Mezi Zahrádkami
Datum vytvoření: 10.01.2022
Stav: Přijato
Záběhlice
Plná nádoba na sklo Jasmínová
Datum vytvoření: 09.01.2022
Stav: Přijato
Záběhlice
Poškozené koše (chybějící), Hamerský rybník
Datum vytvoření: 07.01.2022
Stav: Řeší se
Záběhlice
Listí na chodníku, ul. Šafránová
Datum vytvoření: 17.12.2021
Stav: Přijato
Záběhlice
Veřejné osvětlení, ul. Škábova
Datum vytvoření: 12.12.2021
Stav: Předáno jinam
Záběhlice
Poškozený a plný kontejner elektrosběru
Datum vytvoření: 08.12.2021
Stav: Přijato
Záběhlice
Dlouhodobě nefungující semafory na křižovatce V Korytech/Jabloňová
Datum vytvoření: 08.12.2021
Stav: Vyřešeno
Strana 1 z 13První   Předchozí   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  Další   Poslední