Veřejné prostory Prahy 10

O službě MMS - podněty

Zásluhu na vzhledu veřejných ploch Prahy 10 mají především všichni její obyvatelé a návštěvníci. Včasným upozorněním na zjištěnou závadu je možné předejít větším problémům v budoucnu a někdy i úrazům (např. nahlášením rozbitého herního prvku na dětském hřišti).

Jak na to

Nejjednoduší je vložit svůj podnět rovnou zde. Máte ovšem možnost také zaslat snímek a popis závady na adresu elektronické pošty mms@praha10.cz nebo formou MMS na telefonní číslo 736 499 364. Doručený příspěvek bude zaevidován a v případě, že se týká řešené problematiky (čistota, údržba zeleně, závady na dětských hřištích, poškozený uliční mobiliář apod.), a je doplněn fotografií místa závady, i vyobrazen v seznamu hlášených závad. Zviditelnění podnětu je provedeno na základě schválení administrátora. V případě, že u zveřejněného podnětu chcete uvádět své jméno, doplňte v textu souhlas se zveřejněním. V opačném případě bude podnět zviditelněn bez jména pisatele. Veškeré podněty budou prověřeny pracovníky odboru životního prostředí, dopravy a rozvoje, kteří v uveřejněném komentáři sdělí způsob řešení problému. 

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, použijte jako jméno a heslo "mms".

Přihlášení k portálu

Registrace

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, uveďte jako jméno a heslo "mms".

Uživatelské jméno:

Heslo:

Přihlásit

Zadání a sledování podnětů

Vaše MMS » znečištění veřejných ploch » Detaily MMS
  

nepořádek kontejner, ul. Záběhlická

Datum vytvoření:

08.12.2020

Adresa:

Dolní Chaloupky x Záběhlická

Stav:

Vyřešeno

Řešitel:

Kratochvíl

Kategorie:

znečištění veřejných ploch

Čtvrť:

Záběhlice

Popis:

Takto stále setrvalý stav, první foto před vývozem popeláři, druhé foto po vývozu - skoro žádný rozdíl - jen přibylo, popeláři totiž "čepici" z popelnice shodili. Prosím vyřešte to už konečně, situace tam takto trvá léta!

Řešení:

Okolí nádob je uklizeno.

Nejnovější podněty

Záběhlice
Věčné autovraky na Zahradním Městě, ul. Kapraďová
Datum vytvoření: 11.01.2022
Stav: Vyřešeno
Záběhlice
Kumulace domovního odpadu v ulici Záběhlická
Datum vytvoření: 11.01.2022
Stav: Přijato
Záběhlice
Nepořádek u separace, Nám. Mezi Zahrádkami
Datum vytvoření: 10.01.2022
Stav: Přijato
Záběhlice
Plná nádoba na sklo Jasmínová
Datum vytvoření: 09.01.2022
Stav: Přijato
Záběhlice
Poškozené koše (chybějící), Hamerský rybník
Datum vytvoření: 07.01.2022
Stav: Řeší se
Záběhlice
Listí na chodníku, ul. Šafránová
Datum vytvoření: 17.12.2021
Stav: Přijato
Záběhlice
Veřejné osvětlení, ul. Škábova
Datum vytvoření: 12.12.2021
Stav: Předáno jinam
Záběhlice
Poškozený a plný kontejner elektrosběru
Datum vytvoření: 08.12.2021
Stav: Přijato
Záběhlice
Dlouhodobě nefungující semafory na křižovatce V Korytech/Jabloňová
Datum vytvoření: 08.12.2021
Stav: Vyřešeno
Strana 1 z 13První   Předchozí   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  Další   Poslední