Veřejné prostory Prahy 10

O službě MMS - podněty

Zásluhu na vzhledu veřejných ploch Prahy 10 mají především všichni její obyvatelé a návštěvníci. Včasným upozorněním na zjištěnou závadu je možné předejít větším problémům v budoucnu a někdy i úrazům (např. nahlášením rozbitého herního prvku na dětském hřišti).

Jak na to

Nejjednoduší je vložit svůj podnět rovnou zde. Máte ovšem možnost také zaslat snímek a popis závady na adresu elektronické pošty mms@praha10.cz nebo formou MMS na telefonní číslo 736 499 364. Doručený příspěvek bude zaevidován a v případě, že se týká řešené problematiky (čistota, údržba zeleně, závady na dětských hřištích, poškozený uliční mobiliář apod.), a je doplněn fotografií místa závady, i vyobrazen v seznamu hlášených závad. Zviditelnění podnětu je provedeno na základě schválení administrátora. V případě, že u zveřejněného podnětu chcete uvádět své jméno, doplňte v textu souhlas se zveřejněním. V opačném případě bude podnět zviditelněn bez jména pisatele. Veškeré podněty budou prověřeny pracovníky odboru životního prostředí, dopravy a rozvoje, kteří v uveřejněném komentáři sdělí způsob řešení problému. 

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, použijte jako jméno a heslo "mms".

Přihlášení k portálu

Registrace

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, uveďte jako jméno a heslo "mms".

Uživatelské jméno:

Heslo:

Přihlásit

Zadání a sledování podnětů

Vaše MMS » ostatní (výše nespecifikované podněty) » Detaily MMS
  

Datum vytvoření:

27.11.2020

Adresa:

Brigádníků

Stav:

Vyřešeno

Řešitel:

Neurčen

Kategorie:

ostatní (výše nespecifikované podněty)

Čtvrť:

Strašnice

Popis:

V ulici Brigádníků v těsné blízkosti ZŠ došlo k odstranění značek zákaz stání. Byl to u školy záměr? V současné době se zavedením parkovacích zón se tam hromadí auta na celodenní stání. Posílám i foto z Google maps, kde značky (před školou i za školou) jsou vidět. Prosím oprověření situace. Děkuji jz

Řešení:

Dobrý den.
Nebylo odstraněno, bylo jen přemístěno do zónové značky na vjezdu do oblasti, aby ubyly nadbytečné značky,B29 tam platí a ani na chodníku se ze zákona stát nesmí. Ale viděli jsme, co to způsobilo, necháváme jí proto vrátit.

Ing. Daniel Čech
Vedoucí odboru dopravy

Úřad městské části Praha 10
Vršovická 68, 101 38 Praha 10
Tel.: 267 093 476
E-mail: daniel.cech@praha10.cz
www.praha10.cz, www.vpp10.cz

Nejnovější podněty

Strašnice
Parkování zóna zákazu stání
Datum vytvoření: 29.06.2022
Stav: Vyřešeno
Strašnice
zavlažovací pytle k ohrádce u stromů... ???
Datum vytvoření: 27.06.2022
Stav: Vyřešeno
Strašnice
Nepořádek v okolí metra Skalka
Datum vytvoření: 20.06.2022
Stav: Přijato
Strašnice
tekoucí pítko v parku u bývalého kina Vesna
Datum vytvoření: 13.06.2022
Stav: Vyřešeno
Strašnice
Znečištění průchodu k domu v ulici U Kombinátu
Datum vytvoření: 13.06.2022
Stav: Přijato
Strašnice
Bezdomovská ležení na Skalce
Datum vytvoření: 10.06.2022
Stav: Přijato
Strašnice
Otočené dopravní zrcadlo, ul. Nad Olšinami
Datum vytvoření: 06.06.2022
Stav: Vyřešeno
Strašnice
Poškozená lavička u sportovního hřiště, ul. Křenická
Datum vytvoření: 03.06.2022
Stav: Přijato
Strašnice
Parkování U Krbu - placené stání
Datum vytvoření: 02.06.2022
Stav: Přijato
Strana 1 z 28První   Předchozí   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  Další   Poslední   

Loga a licence

Logo Veřejné prostory Prahy 10
Licence Creative Commons