Veřejné prostory Prahy 10

O službě MMS - podněty

Zásluhu na vzhledu veřejných ploch Prahy 10 mají především všichni její obyvatelé a návštěvníci. Včasným upozorněním na zjištěnou závadu je možné předejít větším problémům v budoucnu a někdy i úrazům (např. nahlášením rozbitého herního prvku na dětském hřišti).

Jak na to

Nejjednoduší je vložit svůj podnět rovnou zde. Máte ovšem možnost také zaslat snímek a popis závady na adresu elektronické pošty mms@praha10.cz nebo formou MMS na telefonní číslo 736 499 364. Doručený příspěvek bude zaevidován a v případě, že se týká řešené problematiky (čistota, údržba zeleně, závady na dětských hřištích, poškozený uliční mobiliář apod.), a je doplněn fotografií místa závady, i vyobrazen v seznamu hlášených závad. Zviditelnění podnětu je provedeno na základě schválení administrátora. V případě, že u zveřejněného podnětu chcete uvádět své jméno, doplňte v textu souhlas se zveřejněním. V opačném případě bude podnět zviditelněn bez jména pisatele. Veškeré podněty budou prověřeny pracovníky odboru životního prostředí, dopravy a rozvoje, kteří v uveřejněném komentáři sdělí způsob řešení problému. 

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, použijte jako jméno a heslo "mms".

Přihlášení k portálu

Registrace

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, uveďte jako jméno a heslo "mms".

Uživatelské jméno:

Heslo:

Přihlásit

Zadání a sledování podnětů

Vaše MMS » ostatní (výše nespecifikované podněty) » Detaily MMS
  

Oprava cestni komunikace - ulice Košická - Vršovice

Datum vytvoření:

25.11.2020

Adresa:

Košická - Vršovice

Stav:

Vyřešeno

Řešitel:

Neurčen

Kategorie:

ostatní (výše nespecifikované podněty)

Čtvrť:

Vršovice

Popis:

Dobry den,
cestni komunikace v ulici Kosicka je celkove jiz dlouho ve spatnem stavu, a tak bych se rada informovala, kdy je naplanovana jeji celkova oprava.

Řešení:

Dobrý den,

letos na jaře jsme předávali oblastní správě Technické správy komunikací hl. m. Prahy (TSK) požadavek, bude to ale akce nad rámec běžné údržby. Zpracovali tudíž návrh na celkovou rekonstrukci a předali na centrálu TSK. Podle poslední informace, kterou mám k dispozici, se TSK chystá projednat s památkáři jejich požadavky, aby se ujasnilo, co projektovat (povrch vozovky). Následně bude vybírán dodavatel projektové dokumentace.

Ing. Daniel Čech
Vedoucí odboru dopravy

Úřad městské části Praha 10
Vršovická 68, 101 38 Praha 10
Tel.: 267 093 476
E-mail: daniel.cech@praha10.cz
www.praha10.cz, www.vpp10.cz

Nejnovější podněty

Vršovice
Rozbitý chodník v Krasnojarské ulici
Datum vytvoření: 20.01.2021
Stav: Přijato
Vršovice
Skládka v ul. Murmanská
Datum vytvoření: 15.01.2021
Stav: Přijato
Vršovice
Skládka u sběrných nádob, Vršovické náměstí
Datum vytvoření: 12.01.2021
Stav: Vyřešeno
Vršovice
Poškozené odpadkové koše, Nám. Sv. Čecha
Datum vytvoření: 07.01.2021
Stav: Řeší se
Vršovice
Nepořádek při ul. Smolenská
Datum vytvoření: 30.12.2020
Stav: Vyřešeno
Vršovice
Roh Kodaňká Slovinská
Datum vytvoření: 19.12.2020
Stav: Vyřešeno
Vršovice
Skládka u domu Bajkalská 22
Datum vytvoření: 15.12.2020
Stav: Vyřešeno
Vršovice
Odpady kolem nádob na tříděný sběr, ul. Ruská x Žitomírská
Datum vytvoření: 14.12.2020
Stav: Vyřešeno
Vršovice
Nepořádek okolo popelnic na rohu ulic Holandská x Žitomírská
Datum vytvoření: 14.12.2020
Stav: Přijato
Strana 1 z 19První   Předchozí   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  Další   Poslední