Veřejné prostory Prahy 10

O službě MMS - podněty

Zásluhu na vzhledu veřejných ploch Prahy 10 mají především všichni její obyvatelé a návštěvníci. Včasným upozorněním na zjištěnou závadu je možné předejít větším problémům v budoucnu a někdy i úrazům (např. nahlášením rozbitého herního prvku na dětském hřišti).

Jak na to

Nejjednoduší je vložit svůj podnět rovnou zde. Máte ovšem možnost také zaslat snímek a popis závady na adresu elektronické pošty mms@praha10.cz nebo formou MMS na telefonní číslo 736 499 364. Doručený příspěvek bude zaevidován a v případě, že se týká řešené problematiky (čistota, údržba zeleně, závady na dětských hřištích, poškozený uliční mobiliář apod.), a je doplněn fotografií místa závady, i vyobrazen v seznamu hlášených závad. Zviditelnění podnětu je provedeno na základě schválení administrátora. V případě, že u zveřejněného podnětu chcete uvádět své jméno, doplňte v textu souhlas se zveřejněním. V opačném případě bude podnět zviditelněn bez jména pisatele. Veškeré podněty budou prověřeny pracovníky odboru životního prostředí, dopravy a rozvoje, kteří v uveřejněném komentáři sdělí způsob řešení problému. 

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, použijte jako jméno a heslo "mms".

Přihlášení k portálu

Registrace

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, uveďte jako jméno a heslo "mms".

Uživatelské jméno:

Heslo:

Přihlásit

Zadání a sledování podnětů

Vaše MMS » znečištění veřejných ploch » Detaily MMS
  

Odložený starý bojler, ul. Na Křivce

Datum vytvoření:

22.11.2020

Adresa:

Na Křivce x Svahová x Na Sychrově

Stav:

Přijato

Řešitel:

Jeřábek

Kategorie:

znečištění veřejných ploch

Čtvrť:

Michle

Popis:

Někdo odložil starý bílý kovový bojler na ohřev vody do příkopu ul. Na Křivce (poblíž křižovatky s ul. Na Sychrově). Zkoušel jsem ho sám vytáhnout k silnici, abych ho odvezl, ale sám to nezvládnu, je dost těžký. Asi je třeba vzít zednické kolečko. Místo je patrné na přiložené fotografii.

Nejnovější podněty

Michle
Odpadky na pozemku města, ul. Bohdalecká
Datum vytvoření: 24.11.2020
Stav: Předáno jinam
Michle
Keře zasahující do výhledu, ul. Popovická
Datum vytvoření: 20.11.2020
Stav: Vyřešeno
Michle
Stany bezdomovců v Bohdaleckém lese
Datum vytvoření: 15.11.2020
Stav: Vyřešeno
Michle
Potkani a Liška
Datum vytvoření: 04.09.2020
Stav: Řeší se
Michle
Neodklizené části asfaltu,, ul. Na Křivce
Datum vytvoření: 03.08.2020
Stav: Vyřešeno
Michle
Závada na hřišti v ul. V Dolině
Datum vytvoření: 15.06.2020
Stav: Vyřešeno
Michle
Údržba zeleně, ul. Popovická
Datum vytvoření: 10.06.2020
Stav: Vyřešeno
Michle
Poškozená houpačka, ul. V Dolině
Datum vytvoření: 13.05.2020
Stav: Vyřešeno
Michle
Odstavené vozidlo bez RZ v ul. Popovické
Datum vytvoření: 05.02.2020
Stav: Předáno jinam
Strana 1 z 2První   Předchozí   [1]  2  Další   Poslední