Veřejné prostory Prahy 10

O službě MMS - podněty

Zásluhu na vzhledu veřejných ploch Prahy 10 mají především všichni její obyvatelé a návštěvníci. Včasným upozorněním na zjištěnou závadu je možné předejít větším problémům v budoucnu a někdy i úrazům (např. nahlášením rozbitého herního prvku na dětském hřišti).

Jak na to

Nejjednoduší je vložit svůj podnět rovnou zde. Máte ovšem možnost také zaslat snímek a popis závady na adresu elektronické pošty mms@praha10.cz nebo formou MMS na telefonní číslo 736 499 364. Doručený příspěvek bude zaevidován a v případě, že se týká řešené problematiky (čistota, údržba zeleně, závady na dětských hřištích, poškozený uliční mobiliář apod.), a je doplněn fotografií místa závady, i vyobrazen v seznamu hlášených závad. Zviditelnění podnětu je provedeno na základě schválení administrátora. V případě, že u zveřejněného podnětu chcete uvádět své jméno, doplňte v textu souhlas se zveřejněním. V opačném případě bude podnět zviditelněn bez jména pisatele. Veškeré podněty budou prověřeny pracovníky odboru životního prostředí, dopravy a rozvoje, kteří v uveřejněném komentáři sdělí způsob řešení problému. 

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, použijte jako jméno a heslo "mms".

Přihlášení k portálu

Registrace

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, uveďte jako jméno a heslo "mms".

Uživatelské jméno:

Heslo:

Přihlásit

Zadání a sledování podnětů

Vaše MMS » závada v údržbě zeleně » Detaily MMS
  

Keře zasahující do výhledu, ul. Popovická

Datum vytvoření:

20.11.2020

Adresa:

Popovická

Stav:

Vyřešeno

Řešitel:

Kaštovský

Kategorie:

závada v údržbě zeleně

Čtvrť:

Michle

Popis:

Dobrý den, v křižovatce ulic Brtnická, Popovická a V Dolině je uprostřed zelený ostrůvek pro chodce, kde rostou keře. Přes keře nejsou vidět malé děti na ostrůvku a tak řidiči, kteří jedou po Popovické směrem ke Kauflandu nezpomalí nebo nezastaví. Naopak děti musí vstoupit do vozovky, aby zjistili, zda něco jede. Obě situace jsou dle mého nebezpečné. Nehledě na to, že keře již zasahují i do vozovky. Žádám Vás o odstranění keřů na celém ostrůvku. Přikládám i fotografii. S pozdravem K.

Řešení:

Upozornění bylo předáno na Technickou správu komunikací hl. m. Prahy.

Nejnovější podněty

Michle
Odpadky v "Myší díře", ul. Bohdalecká
Datum vytvoření: 29.09.2021
Stav: Vyřešeno
Michle
Výkaly na chodníku "myší díra"
Datum vytvoření: 13.08.2021
Stav: Přijato
Michle
Poškozený zámek na hřišti Sedmidomky
Datum vytvoření: 05.08.2021
Stav: Řeší se
Michle
Rozbitý ochranný prvek pro chodce
Datum vytvoření: 13.07.2021
Stav: Vyřešeno
Michle
Poškozený herní prvek, ul. Pod Sychrovem II.
Datum vytvoření: 28.06.2021
Stav: Vyřešeno
Michle
Rozbitý ochranný prvek pro chodce, ul. Modletínská
Datum vytvoření: 27.05.2021
Stav: Vyřešeno
Michle
Téměř neviditelný přechod pro chodce v ulici nad Vršovickou horou
Datum vytvoření: 26.05.2021
Stav: Vyřešeno
Michle
Výmol na vozovce, ul. Na Křivce
Datum vytvoření: 30.04.2021
Stav: Předáno jinam
Michle
Poškozený herní prvek, Bohdalecký les
Datum vytvoření: 15.03.2021
Stav: Vyřešeno
Strana 1 z 3První   Předchozí   [1]  2  3  Další   Poslední