Veřejné prostory Prahy 10

O službě MMS - podněty

Zásluhu na vzhledu veřejných ploch Prahy 10 mají především všichni její obyvatelé a návštěvníci. Včasným upozorněním na zjištěnou závadu je možné předejít větším problémům v budoucnu a někdy i úrazům (např. nahlášením rozbitého herního prvku na dětském hřišti).

Jak na to

Nejjednoduší je vložit svůj podnět rovnou zde. Máte ovšem možnost také zaslat snímek a popis závady na adresu elektronické pošty mms@praha10.cz nebo formou MMS na telefonní číslo 736 499 364. Doručený příspěvek bude zaevidován a v případě, že se týká řešené problematiky (čistota, údržba zeleně, závady na dětských hřištích, poškozený uliční mobiliář apod.), a je doplněn fotografií místa závady, i vyobrazen v seznamu hlášených závad. Zviditelnění podnětu je provedeno na základě schválení administrátora. V případě, že u zveřejněného podnětu chcete uvádět své jméno, doplňte v textu souhlas se zveřejněním. V opačném případě bude podnět zviditelněn bez jména pisatele. Veškeré podněty budou prověřeny pracovníky odboru životního prostředí, dopravy a rozvoje, kteří v uveřejněném komentáři sdělí způsob řešení problému. 

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, použijte jako jméno a heslo "mms".

Přihlášení k portálu

Registrace

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, uveďte jako jméno a heslo "mms".

Uživatelské jméno:

Heslo:

Přihlásit

Zadání a sledování podnětů

Vaše MMS » znečištění veřejných ploch » Detaily MMS
  

zabahněný chodník, ul. V Úžlabině

Datum vytvoření:

20.11.2020

Adresa:

ulice V Úžlabině

Stav:

Vyřešeno

Řešitel:

Kunt

Kategorie:

znečištění veřejných ploch

Čtvrť:

Strašnice

Popis:

Po opravě/výměně plynovodu zůstal prakticky v celé ulici velice zabahněný chodník, protože na něj byla navezena zemina. Vzhledem k tomu, že zemní práce jsou zjevně u konce, obracím se na vás s prosbou o zajištění úklidu. Děkuji

Řešení:

V místě nezjištěno.
Stav chodníku je na přiložených fotografiích.

Nejnovější podněty

Strašnice
Brigádníků / odstraněné značky
Datum vytvoření: 27.11.2020
Stav: Vyřešeno
Strašnice
Blokování průchodu na chodníku
Datum vytvoření: 24.11.2020
Stav: Předáno jinam
Strašnice
Poškozený herní prvek, ul. Pod Rapidem
Datum vytvoření: 18.11.2020
Stav: Vyřešeno
Strašnice
Údržba zeleně - Strašnický park
Datum vytvoření: 16.11.2020
Stav: Řeší se
Strašnice
Nevyvezený kontejnery na sklo a nepořádek kolem něj
Datum vytvoření: 28.10.2020
Stav: Vyřešeno
Strašnice
Chybějící veřejné osvětlení v části ulice nad Kapličkou
Datum vytvoření: 24.10.2020
Stav: Předáno jinam
Strašnice
Skládka u separace, ul. Olešská
Datum vytvoření: 25.10.2020
Stav: Přijato
Strašnice
Skládka v ul. Michelangelova
Datum vytvoření: 22.10.2020
Stav: Vyřešeno
Strašnice
Odstavený karavan uprostřed chodníku, ul. Solidarity
Datum vytvoření: 20.10.2020
Stav: Vyřešeno
Strana 1 z 22První   Předchozí   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  Další   Poslední