Veřejné prostory Prahy 10

O službě MMS - podněty

Zásluhu na vzhledu veřejných ploch Prahy 10 mají především všichni její obyvatelé a návštěvníci. Včasným upozorněním na zjištěnou závadu je možné předejít větším problémům v budoucnu a někdy i úrazům (např. nahlášením rozbitého herního prvku na dětském hřišti).

Jak na to

Nejjednoduší je vložit svůj podnět rovnou zde. Máte ovšem možnost také zaslat snímek a popis závady na adresu elektronické pošty mms@praha10.cz nebo formou MMS na telefonní číslo 736 499 364. Doručený příspěvek bude zaevidován a v případě, že se týká řešené problematiky (čistota, údržba zeleně, závady na dětských hřištích, poškozený uliční mobiliář apod.), a je doplněn fotografií místa závady, i vyobrazen v seznamu hlášených závad. Zviditelnění podnětu je provedeno na základě schválení administrátora. V případě, že u zveřejněného podnětu chcete uvádět své jméno, doplňte v textu souhlas se zveřejněním. V opačném případě bude podnět zviditelněn bez jména pisatele. Veškeré podněty budou prověřeny pracovníky odboru životního prostředí, dopravy a rozvoje, kteří v uveřejněném komentáři sdělí způsob řešení problému. 

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, použijte jako jméno a heslo "mms".

Přihlášení k portálu

Registrace

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, uveďte jako jméno a heslo "mms".

Uživatelské jméno:

Heslo:

Přihlásit

Zadání a sledování podnětů

Vaše MMS » závada v údržbě zeleně » Detaily MMS
  

Údržba zeleně - Strašnický park

Datum vytvoření:

16.11.2020

Adresa:

Gutova

Stav:

Řeší se

Řešitel:

Kupková

Kategorie:

závada v údržbě zeleně

Čtvrť:

Strašnice

Popis:

Spadané listí, které klouže, nesestřižené křoviny. Nemožnost průchodu.Křoví není upravené ani po cestě dále doprava, kolem minigolfu, zejména po levé straně. Pokud měříte víc jak 1,6 metru vypíchnete si oko nebo dostanete sprchu. A to nemluvím o slabozrakých, kteří se orientují dle obrubníků. A stále stejná písnička, svah od větráku směrem k ulici K rybníčkům - vrstvy listí a špíny. Děkuji, občanka K.

Řešení:

Dobrý den,

v průběhu následujících dnů bude provedena náprava.

s pozdravem

Simona Kupková, DiS.
Koordinátor městské zeleně
Oddělení městské zeleně a čistoty - odbor životního prostředí a územního rozvoje

Úřad městské části Praha 10
Vršovická 68, 101 38 Praha 10
Tel.: 267 093 367
E-mail: simona.kupkova@praha10.cz
www.praha10.cz , www.vpp10.cz


Nejnovější podněty

Strašnice
Stan v zeleni, ul. Světická
Datum vytvoření: 18.01.2021
Stav: Vyřešeno
Strašnice
Odložená popelnice, ul. Nad Vodovodem
Datum vytvoření: 14.01.2021
Stav: Přijato
Strašnice
Rozježděná zeleň v křížení Květnické a Tomické
Datum vytvoření: 12.01.2021
Stav: Řeší se
Strašnice
Skládka u separace v ul. Nosická
Datum vytvoření: 12.01.2021
Stav: Přijato
Strašnice
Nevyvezené odpadkové koše při ul. Hostýnská
Datum vytvoření: 12.01.2021
Stav: Vyřešeno
Strašnice
Přeplněné nádoby na tříděný odpad a znečištění okolí
Datum vytvoření: 04.01.2021
Stav: Vyřešeno
Strašnice
Nádoba se zbytky ryb, Skalka
Datum vytvoření: 05.01.2021
Stav: Vyřešeno
Strašnice
Znečištění při ul. Jevanská
Datum vytvoření: 04.01.2021
Stav: Přijato
Strašnice
Odpadky kolem koše v parku V Úžlabině
Datum vytvoření: 03.01.2021
Stav: Řeší se
Strana 1 z 21První   Předchozí   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  Další   Poslední