Veřejné prostory Prahy 10

O službě MMS - podněty

Zásluhu na vzhledu veřejných ploch Prahy 10 mají především všichni její obyvatelé a návštěvníci. Včasným upozorněním na zjištěnou závadu je možné předejít větším problémům v budoucnu a někdy i úrazům (např. nahlášením rozbitého herního prvku na dětském hřišti).

Jak na to

Nejjednoduší je vložit svůj podnět rovnou zde. Máte ovšem možnost také zaslat snímek a popis závady na adresu elektronické pošty mms@praha10.cz nebo formou MMS na telefonní číslo 736 499 364. Doručený příspěvek bude zaevidován a v případě, že se týká řešené problematiky (čistota, údržba zeleně, závady na dětských hřištích, poškozený uliční mobiliář apod.), a je doplněn fotografií místa závady, i vyobrazen v seznamu hlášených závad. Zviditelnění podnětu je provedeno na základě schválení administrátora. V případě, že u zveřejněného podnětu chcete uvádět své jméno, doplňte v textu souhlas se zveřejněním. V opačném případě bude podnět zviditelněn bez jména pisatele. Veškeré podněty budou prověřeny pracovníky odboru životního prostředí, dopravy a rozvoje, kteří v uveřejněném komentáři sdělí způsob řešení problému. 

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, použijte jako jméno a heslo "mms".

Přihlášení k portálu

Registrace

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, uveďte jako jméno a heslo "mms".

Uživatelské jméno:

Heslo:

Přihlásit

Zadání a sledování podnětů

Vaše MMS » autovraky » Detaily MMS
  

nepojízdné auto v ul. Bajkalská

Datum vytvoření:

12.11.2020

Adresa:

Bajkalská

Stav:

Předáno jinam

Řešitel:

Kaštovský

Kategorie:

autovraky

Čtvrť:

Vršovice

Popis:

evidentně dlouhodobě nepojízdné

Řešení:

Dobrý den, upozornění jsem předal na Správu služeb hl. m. Prahy, tedy subjekt, který je na území hlavního města pověřen posuzováním, zda vozidlo naplňuje znaky vraku (pokud je trvale nezpůsobilé k provozu nebo neidentifikovatelné ve smyslu příslušného zákona), a procedurou zajištění následných úkonů pro odstranění vozidla z veřejné komunikace.


Ing. Roman Kaštovský vedoucí referátu čistoty Oddělení městské zeleně a čistoty - Odbor životního prostředí a územního rozvoje Telefon: 267 093 365 Mobil: +420 736 499 364 E-mail: roman.kastovsky@praha10.cz www.praha10.cz; www.vpp10.cz Úřad městské části Praha 10 Vršovická 1429/68 101 38 Praha 10

Nejnovější podněty

Vršovice
Jakutská - neodklizené tlející listí
Datum vytvoření: 22.11.2021
Stav: Vyřešeno
Vršovice
Vstup na Vršovický hřbitov
Datum vytvoření: 22.11.2021
Stav: Přijato
Vršovice
Uvolněné kostky v chodníku, ul. Charkovská
Datum vytvoření: 15.11.2021
Stav: Předáno jinam
Vršovice
závada na hřišti v ul. Skřivanská
Datum vytvoření: 03.11.2021
Stav: Přijato
Vršovice
Odstavené vozidlo bez SPZ, ul. K Topírně
Datum vytvoření: 25.10.2021
Stav: Přijato
Vršovice
Znečištění na chodníku v ul. Petrohradská
Datum vytvoření: 25.10.2021
Stav: Vyřešeno
Vršovice
Nejdou hodiny, roh 28.pluku a Kodaňská
Datum vytvoření: 20.10.2021
Stav: Vyřešeno
Vršovice
Poškození kontejneru na oděvy, ul. Vršovické náměstí
Datum vytvoření: 12.10.2021
Stav: Vyřešeno
Vršovice
Plné koše na hřišti v ul. Přípotoční
Datum vytvoření: 12.10.2021
Stav: Vyřešeno
Strana 1 z 22První   Předchozí   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  Další   Poslední