Veřejné prostory Prahy 10

O službě MMS - podněty

Zásluhu na vzhledu veřejných ploch Prahy 10 mají především všichni její obyvatelé a návštěvníci. Včasným upozorněním na zjištěnou závadu je možné předejít větším problémům v budoucnu a někdy i úrazům (např. nahlášením rozbitého herního prvku na dětském hřišti).

Jak na to

Nejjednoduší je vložit svůj podnět rovnou zde. Máte ovšem možnost také zaslat snímek a popis závady na adresu elektronické pošty mms@praha10.cz nebo formou MMS na telefonní číslo 736 499 364. Doručený příspěvek bude zaevidován a v případě, že se týká řešené problematiky (čistota, údržba zeleně, závady na dětských hřištích, poškozený uliční mobiliář apod.), a je doplněn fotografií místa závady, i vyobrazen v seznamu hlášených závad. Zviditelnění podnětu je provedeno na základě schválení administrátora. V případě, že u zveřejněného podnětu chcete uvádět své jméno, doplňte v textu souhlas se zveřejněním. V opačném případě bude podnět zviditelněn bez jména pisatele. Veškeré podněty budou prověřeny pracovníky odboru životního prostředí, dopravy a rozvoje, kteří v uveřejněném komentáři sdělí způsob řešení problému. 

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, použijte jako jméno a heslo "mms".

Přihlášení k portálu

Registrace

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, uveďte jako jméno a heslo "mms".

Uživatelské jméno:

Heslo:

Přihlásit

Zadání a sledování podnětů

Vaše MMS » ostatní (výše nespecifikované podněty) » Detaily MMS
  

Neopodstatněné vyhražené parkoviště pro ZTP/P

Datum vytvoření:

29.10.2020

Adresa:

Hyacintová 2819/6

Stav:

Předáno jinam

Řešitel:

Neurčen

Kategorie:

ostatní (výše nespecifikované podněty)

Čtvrť:

Záběhlice

Popis:

Před domem Hyacintová 2819/6 je jedno vyhrazené parkovací místo pro invalidy na konkrétní RZ. Pán, k němuž se toto místo vztahovalo již zemřel a rodina prodala vůz s danou RZ. Není tedy již důvod, aby bylo i nadále parkovací místo vyhrazeno.

Řešení:

Dobrý den
toto invalidní místo bylo již před delší dobou zadáno Technické správě komunikací hl. m. Prahy k odstranění. Budu věc reklamovat.

S pozdravem


Markéta Bejlková
referent referátu dopravy a speciálního stavebního úřadu
Odbor dopravy
www.praha10.cz

Úřad městské části Praha 10
Vršovická 68, 101 38 Praha 10
Tel.: 267 093 379
E-mail: marketa.bejlkova@praha10.cz

Nejnovější podněty

Záběhlice
Zavady na agility hřišti, ul. Želivecká
Datum vytvoření: 01.03.2021
Stav: Přijato
Záběhlice
Nepořádek u popelnic na tříděný odpad, ul. Ostružinová
Datum vytvoření: 21.02.2021
Stav: Přijato
Záběhlice
Úklid sněhu, ul. Jesenická a V Ochozu
Datum vytvoření: 09.02.2021
Stav: Vyřešeno
Záběhlice
Úklid sněhu schody v ul. Za Návsí
Datum vytvoření: 09.02.2021
Stav: Vyřešeno
Záběhlice
Časování semaforu během uzavírky podjezdu Švehlova/Průběžná
Datum vytvoření: 18.01.2021
Stav: Vyřešeno
Záběhlice
Dlouhodobě stojící auto na chodníku ul.Chmelová
Datum vytvoření: 12.01.2021
Stav: Vyřešeno
Záběhlice
Nabouraná Škoda Octavia, ul. Jahodová
Datum vytvoření: 28.12.2020
Stav: Vyřešeno
Záběhlice
Poškozený posilovací prvek, ul. Jabloňová
Datum vytvoření: 23.12.2020
Stav: Vyřešeno
Záběhlice
Prasklý poklop, ul. Jetelová
Datum vytvoření: 22.12.2020
Stav: Vyřešeno
Strana 1 z 12První   Předchozí   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  Další   Poslední