Veřejné prostory Prahy 10

O službě MMS - podněty

Zásluhu na vzhledu veřejných ploch Prahy 10 mají především všichni její obyvatelé a návštěvníci. Včasným upozorněním na zjištěnou závadu je možné předejít větším problémům v budoucnu a někdy i úrazům (např. nahlášením rozbitého herního prvku na dětském hřišti).

Jak na to

Nejjednoduší je vložit svůj podnět rovnou zde. Máte ovšem možnost také zaslat snímek a popis závady na adresu elektronické pošty mms@praha10.cz nebo formou MMS na telefonní číslo 736 499 364. Doručený příspěvek bude zaevidován a v případě, že se týká řešené problematiky (čistota, údržba zeleně, závady na dětských hřištích, poškozený uliční mobiliář apod.), a je doplněn fotografií místa závady, i vyobrazen v seznamu hlášených závad. Zviditelnění podnětu je provedeno na základě schválení administrátora. V případě, že u zveřejněného podnětu chcete uvádět své jméno, doplňte v textu souhlas se zveřejněním. V opačném případě bude podnět zviditelněn bez jména pisatele. Veškeré podněty budou prověřeny pracovníky odboru životního prostředí, dopravy a rozvoje, kteří v uveřejněném komentáři sdělí způsob řešení problému. 

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, použijte jako jméno a heslo "mms".

Přihlášení k portálu

Registrace

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, uveďte jako jméno a heslo "mms".

Uživatelské jméno:

Heslo:

Přihlásit

Zadání a sledování podnětů

Vaše MMS » ostatní (výše nespecifikované podněty) » Detaily MMS
  

Odstavený karavan uprostřed chodníku, ul. Solidarity

Datum vytvoření:

20.10.2020

Adresa:

Solidarity 1819/51

Stav:

Vyřešeno

Řešitel:

Kunt

Kategorie:

ostatní (výše nespecifikované podněty)

Čtvrť:

Strašnice

Popis:

Na rohu Solidarity X Brigádníků (U strašnického divadla) se nám objevil tento překrásný posprejovaný karavan bez SPZ a navíc uprostřed chodníku.

Řešení:

Karavan je pro potřebu dělníků, kteří v místě provádějí výkopové práce.

Nejnovější podněty

Strašnice
Poškozená ulička a potřebné osvětlení, ul. Pod Strašnickou ivnicí
Datum vytvoření: 13.06.2021
Stav: Přijato
Strašnice
Odstavené vozidlo, ul. Dětská
Datum vytvoření: 09.06.2021
Stav: Předáno jinam
Strašnice
Neposečené plochy, ul. V Olšinách
Datum vytvoření: 26.05.2021
Stav: Vyřešeno
Strašnice
Odstavené vozidlo bez SPZ, ul. V Předpolí
Datum vytvoření: 24.05.2021
Stav: Předáno jinam
Strašnice
Stav plochy při ul. Saratovská
Datum vytvoření: 21.05.2021
Stav: Řeší se
Strašnice
Odstavené vozidlo v ul. Jirenská
Datum vytvoření: 21.05.2021
Stav: Přijato
Strašnice
Nedostatek na dětském hřišti v ul. Pod Strání
Datum vytvoření: 18.05.2021
Stav: Vyřešeno
Strašnice
Parkování na zeleni/chodníku, ul. Novostrašnická
Datum vytvoření: 17.05.2021
Stav: Vyřešeno
Strašnice
Hřiště u ZŠ Brigádníků
Datum vytvoření: 17.05.2021
Stav: Vyřešeno
Strana 1 z 24První   Předchozí   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  Další   Poslední