Veřejné prostory Prahy 10

O službě MMS - podněty

Zásluhu na vzhledu veřejných ploch Prahy 10 mají především všichni její obyvatelé a návštěvníci. Včasným upozorněním na zjištěnou závadu je možné předejít větším problémům v budoucnu a někdy i úrazům (např. nahlášením rozbitého herního prvku na dětském hřišti).

Jak na to

Nejjednoduší je vložit svůj podnět rovnou zde. Máte ovšem možnost také zaslat snímek a popis závady na adresu elektronické pošty mms@praha10.cz nebo formou MMS na telefonní číslo 736 499 364. Doručený příspěvek bude zaevidován a v případě, že se týká řešené problematiky (čistota, údržba zeleně, závady na dětských hřištích, poškozený uliční mobiliář apod.), a je doplněn fotografií místa závady, i vyobrazen v seznamu hlášených závad. Zviditelnění podnětu je provedeno na základě schválení administrátora. V případě, že u zveřejněného podnětu chcete uvádět své jméno, doplňte v textu souhlas se zveřejněním. V opačném případě bude podnět zviditelněn bez jména pisatele. Veškeré podněty budou prověřeny pracovníky odboru životního prostředí, dopravy a rozvoje, kteří v uveřejněném komentáři sdělí způsob řešení problému. 

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, použijte jako jméno a heslo "mms".

Přihlášení k portálu

Registrace

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, uveďte jako jméno a heslo "mms".

Uživatelské jméno:

Heslo:

Přihlásit

Zadání a sledování podnětů

Vaše MMS » závada na komunikaci » Detaily MMS
  

Parkování na městské zeleni, ul. Vrátkovská

Datum vytvoření:

13.10.2020

Adresa:

Vrátkovská

Stav:

Předáno jinam

Řešitel:

Kupková

Kategorie:

závada na komunikaci

Čtvrť:

Strašnice

Popis:

Opakovaně parkující auta na trávě a poškozování odpadkového koše.
Pomohlo by např. umístění sloupků.

Řešení:

Dobrý den,

V tomto případě je nezbytné se obrátit na městskou policii, které je kompetentní neoprávněné parkování pokutovat.

S pozdravem

Simona Kupková, DiS.
Koordinátor městské zeleně
Oddělení městské zeleně a čistoty - odbor životního prostředí a územního rozvoje

Úřad městské části Praha 10
Vršovická 68, 101 38 Praha 10
Tel.: 267 093 367
E-mail: simona.kupkova@praha10.cz
www.praha10.cz , www.vpp10.cz

Nejnovější podněty

Strašnice
Nesvítí lampa na sloupu č. 005284
Datum vytvoření: 24.01.2021
Stav: Vyřešeno
Strašnice
Znečištění v ul. Mukařovská
Datum vytvoření: 21.01.2021
Stav: Vyřešeno
Strašnice
Stan v zeleni, ul. Světická
Datum vytvoření: 18.01.2021
Stav: Vyřešeno
Strašnice
Odložená popelnice, ul. Nad Vodovodem
Datum vytvoření: 14.01.2021
Stav: Řeší se
Strašnice
Rozježděná zeleň v křížení Květnické a Tomické
Datum vytvoření: 12.01.2021
Stav: Řeší se
Strašnice
Skládka u separace v ul. Nosická
Datum vytvoření: 12.01.2021
Stav: Přijato
Strašnice
Nevyvezené odpadkové koše při ul. Hostýnská
Datum vytvoření: 12.01.2021
Stav: Vyřešeno
Strašnice
Přeplněné nádoby na tříděný odpad a znečištění okolí
Datum vytvoření: 04.01.2021
Stav: Vyřešeno
Strašnice
Nádoba se zbytky ryb, Skalka
Datum vytvoření: 05.01.2021
Stav: Vyřešeno
Strana 1 z 21První   Předchozí   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  Další   Poslední