Veřejné prostory Prahy 10

O službě MMS - podněty

Zásluhu na vzhledu veřejných ploch Prahy 10 mají především všichni její obyvatelé a návštěvníci. Včasným upozorněním na zjištěnou závadu je možné předejít větším problémům v budoucnu a někdy i úrazům (např. nahlášením rozbitého herního prvku na dětském hřišti).

Jak na to

Nejjednoduší je vložit svůj podnět rovnou zde. Máte ovšem možnost také zaslat snímek a popis závady na adresu elektronické pošty mms@praha10.cz nebo formou MMS na telefonní číslo 736 499 364. Doručený příspěvek bude zaevidován a v případě, že se týká řešené problematiky (čistota, údržba zeleně, závady na dětských hřištích, poškozený uliční mobiliář apod.), a je doplněn fotografií místa závady, i vyobrazen v seznamu hlášených závad. Zviditelnění podnětu je provedeno na základě schválení administrátora. V případě, že u zveřejněného podnětu chcete uvádět své jméno, doplňte v textu souhlas se zveřejněním. V opačném případě bude podnět zviditelněn bez jména pisatele. Veškeré podněty budou prověřeny pracovníky odboru životního prostředí, dopravy a rozvoje, kteří v uveřejněném komentáři sdělí způsob řešení problému. 

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, použijte jako jméno a heslo "mms".

Přihlášení k portálu

Registrace

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, uveďte jako jméno a heslo "mms".

Uživatelské jméno:

Heslo:

Přihlásit

Zadání a sledování podnětů

Vaše MMS » autovraky » Detaily MMS
  

Odstavené vozidlo bez RZ, ul. Saratovská

Datum vytvoření:

05.10.2020

Adresa:

Mezi ulicemi Saratovská a Bečvářova

Stav:

Předáno jinam

Řešitel:

Kunt

Kategorie:

autovraky

Čtvrť:

Strašnice

Popis:

Nepojízdné vozidlo bez SPZ z kterého se stala skládka a stojí na zákazu zastavení a blokuje tím dopravu.

Řešení:

Vozidlo je odstaveno na soukromém pozemku. Jeho odvoz není možné realizovat ze strany Městské části Praha 10 nebo Magistrátu hl. m. Prahy.
Vlastník příslušného pozemku byl na tento stav upozorněn.

Nejnovější podněty

Strašnice
Nesvítí lampa na sloupu č. 005284
Datum vytvoření: 24.01.2021
Stav: Vyřešeno
Strašnice
Znečištění v ul. Mukařovská
Datum vytvoření: 21.01.2021
Stav: Vyřešeno
Strašnice
Stan v zeleni, ul. Světická
Datum vytvoření: 18.01.2021
Stav: Vyřešeno
Strašnice
Odložená popelnice, ul. Nad Vodovodem
Datum vytvoření: 14.01.2021
Stav: Řeší se
Strašnice
Rozježděná zeleň v křížení Květnické a Tomické
Datum vytvoření: 12.01.2021
Stav: Řeší se
Strašnice
Skládka u separace v ul. Nosická
Datum vytvoření: 12.01.2021
Stav: Přijato
Strašnice
Nevyvezené odpadkové koše při ul. Hostýnská
Datum vytvoření: 12.01.2021
Stav: Vyřešeno
Strašnice
Přeplněné nádoby na tříděný odpad a znečištění okolí
Datum vytvoření: 04.01.2021
Stav: Vyřešeno
Strašnice
Nádoba se zbytky ryb, Skalka
Datum vytvoření: 05.01.2021
Stav: Vyřešeno
Strana 1 z 21První   Předchozí   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  Další   Poslední