Veřejné prostory Prahy 10

O službě MMS - podněty

Zásluhu na vzhledu veřejných ploch Prahy 10 mají především všichni její obyvatelé a návštěvníci. Včasným upozorněním na zjištěnou závadu je možné předejít větším problémům v budoucnu a někdy i úrazům (např. nahlášením rozbitého herního prvku na dětském hřišti).

Jak na to

Nejjednoduší je vložit svůj podnět rovnou zde. Máte ovšem možnost také zaslat snímek a popis závady na adresu elektronické pošty mms@praha10.cz nebo formou MMS na telefonní číslo 736 499 364. Doručený příspěvek bude zaevidován a v případě, že se týká řešené problematiky (čistota, údržba zeleně, závady na dětských hřištích, poškozený uliční mobiliář apod.), a je doplněn fotografií místa závady, i vyobrazen v seznamu hlášených závad. Zviditelnění podnětu je provedeno na základě schválení administrátora. V případě, že u zveřejněného podnětu chcete uvádět své jméno, doplňte v textu souhlas se zveřejněním. V opačném případě bude podnět zviditelněn bez jména pisatele. Veškeré podněty budou prověřeny pracovníky odboru životního prostředí, dopravy a rozvoje, kteří v uveřejněném komentáři sdělí způsob řešení problému. 

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, použijte jako jméno a heslo "mms".

Přihlášení k portálu

Registrace

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, uveďte jako jméno a heslo "mms".

Uživatelské jméno:

Heslo:

Přihlásit

Zadání a sledování podnětů

Vaše MMS » autovraky » Detaily MMS
  

Odstavené vozidlo, ul. Ruská

Datum vytvoření:

05.10.2020

Adresa:

Ruská 6, Praha 10

Stav:

Předáno jinam

Řešitel:

Kaštovský

Kategorie:

autovraky

Čtvrť:

Vršovice

Popis:

Dobrý den, již před nějakým časem jsem upozorňoval na vrak před naším domem a výsledkem bylo sdělení, že toto auto nemá splněny náležitosti vraku a tudíž nemůže být odstraněno. Rok se s rokem sešel a ani po novele vyhlášky o vracích se nic nestalo a stále toto auto slouží jako noclehárna bezdomovců a popelnice v okolí domu vypadají každé ráno takto!!! Po zavedení parkovacích zón na Praze 10, kdy jste velké části nájemníků bytů zkomlikovali parkování nechápu, jak je možné, že tento vrak tu stále stojí. Prosím tedy o nápravu!!!

Řešení:

Přítomnost vozidla byla v červenci letošního roku nahlášena na Správu služeb hl. m. Prahy, která posuzuje, zda vozidlo splňuje náležitosti vraku ve smyslu příslušného zákona.
Na přítomnost osob ve vozidle bylo upozorněno místní ředitelství městské policie.

Nejnovější podněty

Vršovice
Oprava cestni komunikace - ulice Košická - Vršovice
Datum vytvoření: 25.11.2020
Stav: Vyřešeno
Vršovice
Stav mobilní toalety, ul. Tulská
Datum vytvoření: 23.11.2020
Stav: Přijato
Vršovice
nepojízdné auto, ul. Bajkalská
Datum vytvoření: 12.11.2020
Stav: Předáno jinam
Vršovice
nepojízdné auto v ul. Bajkalská
Datum vytvoření: 12.11.2020
Stav: Předáno jinam
Vršovice
popelnice ul. Sportovní
Datum vytvoření: 04.11.2020
Stav: Vyřešeno
Vršovice
chybějící víko na kanálu, ul. Lvovská
Datum vytvoření: 03.11.2020
Stav: Vyřešeno
Vršovice
Povalená lavička při ul. Petrohradská
Datum vytvoření: 02.11.2020
Stav: Přijato
Vršovice
Hřiště u kostela sv. Václava
Datum vytvoření: 20.10.2020
Stav: Vyřešeno
Vršovice
Nepořádek u sběrných nádob domů v ul. Karpatská
Datum vytvoření: 19.10.2020
Stav: Vyřešeno
Strana 1 z 19První   Předchozí   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  Další   Poslední