We recommend the absolute best dentist in Turkey, one that has long been out favourite. If you are looking for anIstanbul affordible dentist, wait no further, visit Periodonta

Veřejné prostory Prahy 10

O službě MMS - podněty

Zásluhu na vzhledu veřejných ploch Prahy 10 mají především všichni její obyvatelé a návštěvníci. Včasným upozorněním na zjištěnou závadu je možné předejít větším problémům v budoucnu a někdy i úrazům (např. nahlášením rozbitého herního prvku na dětském hřišti).

Jak na to

Nejjednoduší je vložit svůj podnět rovnou zde. Máte ovšem možnost také zaslat snímek a popis závady na adresu elektronické pošty mms@praha10.cz nebo formou MMS na telefonní číslo 736 499 364. Doručený příspěvek bude zaevidován a v případě, že se týká řešené problematiky (čistota, údržba zeleně, závady na dětských hřištích, poškozený uliční mobiliář apod.), a je doplněn fotografií místa závady, i vyobrazen v seznamu hlášených závad. Zviditelnění podnětu je provedeno na základě schválení administrátora. V případě, že u zveřejněného podnětu chcete uvádět své jméno, doplňte v textu souhlas se zveřejněním. V opačném případě bude podnět zviditelněn bez jména pisatele. Veškeré podněty budou prověřeny pracovníky odboru životního prostředí, dopravy a rozvoje, kteří v uveřejněném komentáři sdělí způsob řešení problému. 

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, použijte jako jméno a heslo "mms".

Přihlášení k portálu

Registrace

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, uveďte jako jméno a heslo "mms".

Uživatelské jméno:

Heslo:

Přihlásit

Zadání a sledování podnětů

Vaše MMS » závada na dětském hřišti či sportovišti » Detaily MMS
  

Datum vytvoření:

01.10.2020

Adresa:

Na Spojce

Stav:

Vyřešeno

Řešitel:

Uher

Kategorie:

závada na dětském hřišti či sportovišti

Čtvrť:

Vršovice

Popis:

Dobrý den,
trápí mě prorůstající plevel z dětského hřiště v ulici Na Louži (hřiště je na rohu ulice Přípotoční a Na Louži). Plevel roste skrz plot, neboť do ulice Na Louži není plot hřiště podezděn tak jako tomu je do ulice Přípotoční. Na chodníku navíc parkují auta a velmi špatně se tam prochází. Já tudy musím chodit denně s kočárkem a mám pokaždé problém, abych dětem nevypíchla oči. Zahradníci dětské hřiště sekají, ale o prorůstající plevel se nijak nestarají. Ráda bych tedy poprosila o nápravu. Psala jsem před týdnem na facebook Prahy 10, ale bez odezvy. Pro ilustraci přikládám pár fotek.
Také bych chtěla upozornit na velké množství psích exkrementů v této části ulice Na Louži (od ulice Přípotoční směrem k trati) V ulici Přípotoční služba toto uklízí, ale zde téměř vůbec. Ono to trochu může souviset s tím plevelem, který jak prorůstá na chodník, tak působí jako zeleň, která k tomu “láká”.
Děkuji B. L.

Řešení:

Zeleň v prostoru hřiště byla upravena. Souběžně proběhlo vyčištění chodníku podél hrazení hřiště.
Děkujeme za podnět.

Nejnovější podněty

Vršovice
Odpad v Magnitogorské
Datum vytvoření: 25.09.2022
Stav: Vyřešeno
Vršovice
Pařez v Bajkalské ulici
Datum vytvoření: 11.09.2022
Stav: Předáno jinam
Vršovice
Rekvizity z natáčení
Datum vytvoření: 04.09.2022
Stav: Vyřešeno
Vršovice
Jehličnany ve vnitrobloku, ul. Na Stezce
Datum vytvoření: 01.09.2022
Stav: Přijato
Vršovice
Údržba zeleně Kubánské nám.
Datum vytvoření: 01.09.2022
Stav: Přijato
Vršovice
Dlouhodobý únik vody, ul. Košická
Datum vytvoření: 15.08.2022
Stav: Přijato
Vršovice
Nesvítí veřejné osvětlení- ul. Pod Stupni
Datum vytvoření: 08.08.2022
Stav: Přijato
Vršovice
Neudržované živé ploty, ul. Tulská
Datum vytvoření: 18.07.2022
Stav: Řeší se
Vršovice
Pěší spojka Vršovické náměstí x Pod Stupni
Datum vytvoření: 24.06.2022
Stav: Vyřešeno
Strana 1 z 19První   Předchozí   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  Další   Poslední   

Loga a licence

Logo Veřejné prostory Prahy 10
Licence Creative Commons