Veřejné prostory Prahy 10

O službě MMS - podněty

Zásluhu na vzhledu veřejných ploch Prahy 10 mají především všichni její obyvatelé a návštěvníci. Včasným upozorněním na zjištěnou závadu je možné předejít větším problémům v budoucnu a někdy i úrazům (např. nahlášením rozbitého herního prvku na dětském hřišti).

Jak na to

Nejjednoduší je vložit svůj podnět rovnou zde. Máte ovšem možnost také zaslat snímek a popis závady na adresu elektronické pošty mms@praha10.cz nebo formou MMS na telefonní číslo 736 499 364. Doručený příspěvek bude zaevidován a v případě, že se týká řešené problematiky (čistota, údržba zeleně, závady na dětských hřištích, poškozený uliční mobiliář apod.), a je doplněn fotografií místa závady, i vyobrazen v seznamu hlášených závad. Zviditelnění podnětu je provedeno na základě schválení administrátora. V případě, že u zveřejněného podnětu chcete uvádět své jméno, doplňte v textu souhlas se zveřejněním. V opačném případě bude podnět zviditelněn bez jména pisatele. Veškeré podněty budou prověřeny pracovníky odboru životního prostředí, dopravy a rozvoje, kteří v uveřejněném komentáři sdělí způsob řešení problému. 

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, použijte jako jméno a heslo "mms".

Přihlášení k portálu

Registrace

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, uveďte jako jméno a heslo "mms".

Uživatelské jméno:

Heslo:

Přihlásit

Zadání a sledování podnětů

Vaše MMS » závada na dětském hřišti či sportovišti » Detaily MMS
  

Chybějící síťky na basketbal, ul. Narcisová

Datum vytvoření:

01.10.2020

Adresa:

Narcisová

Stav:

Vyřešeno

Řešitel:

Uher

Kategorie:

závada na dětském hřišti či sportovišti

Čtvrť:

Záběhlice

Popis:

Prosim o doplnění síti na basketbal Dekuji K.

Řešení:

Síťky na basket. koši byly opraveny.

Nejnovější podněty

Záběhlice
Údržba ploch, ul. Ellnerové
Datum vytvoření: 12.11.2020
Stav: Přijato
Záběhlice
Vyvracena dopravni znacka lezici na chodniku, ul. Malinová
Datum vytvoření: 07.11.2020
Stav: Vyřešeno
Záběhlice
Poházený odpad v parčíku Topolová
Datum vytvoření: 01.11.2020
Stav: Přijato
Záběhlice
Neopodstatněné vyhražené parkoviště pro ZTP/P
Datum vytvoření: 29.10.2020
Stav: Předáno jinam
Záběhlice
Obložení pískoviště, ul. Malinová
Datum vytvoření: 21.10.2020
Stav: Vyřešeno
Záběhlice
Poškozená branka agility hřiště, ul. Želivecká
Datum vytvoření: 02.10.2020
Stav: Vyřešeno
Záběhlice
Zeleň při ul. Na Vinobraní
Datum vytvoření: 23.09.2020
Stav: Vyřešeno
Záběhlice
Převrácený kontejner na elektro odpad, ul. Na Vinobraní
Datum vytvoření: 23.09.2020
Stav: Vyřešeno
Záběhlice
Poškozený sportovní prvek, ul. Jabloňová
Datum vytvoření: 22.09.2020
Stav: Vyřešeno
Strana 1 z 13První   Předchozí   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  Další   Poslední