We recommend the absolute best dentist in Turkey, one that has long been out favourite. If you are looking for anIstanbul affordible dentist, wait no further, visit Periodonta

Veřejné prostory Prahy 10

O službě MMS - podněty

Zásluhu na vzhledu veřejných ploch Prahy 10 mají především všichni její obyvatelé a návštěvníci. Včasným upozorněním na zjištěnou závadu je možné předejít větším problémům v budoucnu a někdy i úrazům (např. nahlášením rozbitého herního prvku na dětském hřišti).

Jak na to

Nejjednoduší je vložit svůj podnět rovnou zde. Máte ovšem možnost také zaslat snímek a popis závady na adresu elektronické pošty mms@praha10.cz nebo formou MMS na telefonní číslo 736 499 364. Doručený příspěvek bude zaevidován a v případě, že se týká řešené problematiky (čistota, údržba zeleně, závady na dětských hřištích, poškozený uliční mobiliář apod.), a je doplněn fotografií místa závady, i vyobrazen v seznamu hlášených závad. Zviditelnění podnětu je provedeno na základě schválení administrátora. V případě, že u zveřejněného podnětu chcete uvádět své jméno, doplňte v textu souhlas se zveřejněním. V opačném případě bude podnět zviditelněn bez jména pisatele. Veškeré podněty budou prověřeny pracovníky odboru životního prostředí, dopravy a rozvoje, kteří v uveřejněném komentáři sdělí způsob řešení problému. 

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, použijte jako jméno a heslo "mms".

Přihlášení k portálu

Registrace

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, uveďte jako jméno a heslo "mms".

Uživatelské jméno:

Heslo:

Přihlásit

Zadání a sledování podnětů

Vaše MMS » závada na dětském hřišti či sportovišti » Detaily MMS
  

Datum vytvoření:

30.09.2020

Adresa:

Slovenská

Stav:

Vyřešeno

Řešitel:

Uher

Kategorie:

závada na dětském hřišti či sportovišti

Čtvrť:


Popis:

Dobry den, na hristi ve Slovenske ulici jsme zjistili vylomena vratka - panty. Predem dekuji za napravu. H.

Řešení:

Vrátka opravena.

Nejnovější podněty

Strašnice
Dotaz na odpovídající kvalitu blokového čištění
Datum vytvoření: 28.09.2022
Stav: Vyřešeno
Vršovice
Odpad v Magnitogorské
Datum vytvoření: 25.09.2022
Stav: Vyřešeno
Vinohrady
Neporadek a potkani v ulici Sobotecká
Datum vytvoření: 20.09.2022
Stav: Vyřešeno
Strašnice
Nutné ostříhat nelze projít ani zaparkovat, ul. Bečvářova
Datum vytvoření: 19.09.2022
Stav: Přijato
Strašnice
Skládka u nádob domu Hřibská 2 - 12
Datum vytvoření: 15.09.2022
Stav: Vyřešeno
Záběhlice
Poškozený přístřešek zastávky BUS Topolová
Datum vytvoření: 13.09.2022
Stav: Vyřešeno
Strašnice
Chodník k zastávce Na Hroudě v tristním stavu
Datum vytvoření: 12.09.2022
Stav: Řeší se
Vršovice
Pařez v Bajkalské ulici
Datum vytvoření: 11.09.2022
Stav: Předáno jinam
Strašnice
Do Vršku - neuklizené uřezané stromy
Datum vytvoření: 06.09.2022
Stav: Přijato
Strana 1 z 50První   Předchozí   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  Další   Poslední   

Loga a licence

Logo Veřejné prostory Prahy 10
Licence Creative Commons