Veřejné prostory Prahy 10

O službě MMS - podněty

Zásluhu na vzhledu veřejných ploch Prahy 10 mají především všichni její obyvatelé a návštěvníci. Včasným upozorněním na zjištěnou závadu je možné předejít větším problémům v budoucnu a někdy i úrazům (např. nahlášením rozbitého herního prvku na dětském hřišti).

Jak na to

Nejjednoduší je vložit svůj podnět rovnou zde. Máte ovšem možnost také zaslat snímek a popis závady na adresu elektronické pošty mms@praha10.cz nebo formou MMS na telefonní číslo 736 499 364. Doručený příspěvek bude zaevidován a v případě, že se týká řešené problematiky (čistota, údržba zeleně, závady na dětských hřištích, poškozený uliční mobiliář apod.), a je doplněn fotografií místa závady, i vyobrazen v seznamu hlášených závad. Zviditelnění podnětu je provedeno na základě schválení administrátora. V případě, že u zveřejněného podnětu chcete uvádět své jméno, doplňte v textu souhlas se zveřejněním. V opačném případě bude podnět zviditelněn bez jména pisatele. Veškeré podněty budou prověřeny pracovníky odboru životního prostředí, dopravy a rozvoje, kteří v uveřejněném komentáři sdělí způsob řešení problému. 

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, použijte jako jméno a heslo "mms".

Přihlášení k portálu

Registrace

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, uveďte jako jméno a heslo "mms".

Uživatelské jméno:

Heslo:

Přihlásit

Zadání a sledování podnětů

Vaše MMS » problém s veřejným osvětlením » Detaily MMS
  

Lampa nesvítí v ulici Brigádníků

Datum vytvoření:

28.09.2020

Adresa:

Brigádníků 1920/7

Stav:

Přijato

Řešitel:

Strnad

Kategorie:

problém s veřejným osvětlením

Čtvrť:

Strašnice

Popis:

V ulici Brigádníků na úrovni domu 1920/7 nesvítí pouliční lampa vpravo ve směru jízdy.

Nejnovější podněty

Strašnice
Znečištění v ul. U Trati
Datum vytvoření: 07.05.2021
Stav: Přijato
Strašnice
Poškozená houpačka, ul. Štěchovická
Datum vytvoření: 05.05.2021
Stav: Přijato
Strašnice
Poškozená houpačka, ul. Pod Hotelem
Datum vytvoření: 04.05.2021
Stav: Vyřešeno
Strašnice
Poškozený herní prvek, ul. Křenická
Datum vytvoření: 04.05.2021
Stav: Vyřešeno
Strašnice
Údržba zeleně ulice Raffaelova a blízké okolí
Datum vytvoření: 27.04.2021
Stav: Přijato
Strašnice
Vybudování dětského hřiště v ulici Nučická
Datum vytvoření: 28.04.2021
Stav: Vyřešeno
Strašnice
Údržba parku při ul. Benická
Datum vytvoření: 27.04.2021
Stav: Přijato
Strašnice
Neodklizený stavební materiál, ul. Na Třebešíně
Datum vytvoření: 26.04.2021
Stav: Řeší se
Strašnice
Znečištění v parku Fr. Suchého
Datum vytvoření: 23.04.2021
Stav: Vyřešeno
Strana 1 z 24První   Předchozí   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  Další   Poslední