Veřejné prostory Prahy 10

O službě MMS - podněty

Zásluhu na vzhledu veřejných ploch Prahy 10 mají především všichni její obyvatelé a návštěvníci. Včasným upozorněním na zjištěnou závadu je možné předejít větším problémům v budoucnu a někdy i úrazům (např. nahlášením rozbitého herního prvku na dětském hřišti).

Jak na to

Nejjednoduší je vložit svůj podnět rovnou zde. Máte ovšem možnost také zaslat snímek a popis závady na adresu elektronické pošty mms@praha10.cz nebo formou MMS na telefonní číslo 736 499 364. Doručený příspěvek bude zaevidován a v případě, že se týká řešené problematiky (čistota, údržba zeleně, závady na dětských hřištích, poškozený uliční mobiliář apod.), a je doplněn fotografií místa závady, i vyobrazen v seznamu hlášených závad. Zviditelnění podnětu je provedeno na základě schválení administrátora. V případě, že u zveřejněného podnětu chcete uvádět své jméno, doplňte v textu souhlas se zveřejněním. V opačném případě bude podnět zviditelněn bez jména pisatele. Veškeré podněty budou prověřeny pracovníky odboru životního prostředí, dopravy a rozvoje, kteří v uveřejněném komentáři sdělí způsob řešení problému. 

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, použijte jako jméno a heslo "mms".

Přihlášení k portálu

Registrace

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, uveďte jako jméno a heslo "mms".

Uživatelské jméno:

Heslo:

Přihlásit

Zadání a sledování podnětů

Vaše MMS » znečištění veřejných ploch » Detaily MMS
  

úklid psích exkrementů - čtyřkolka

Datum vytvoření:

24.09.2020

Adresa:

Kodaňská

Stav:

Vyřešeno

Řešitel:

Kaštovský

Kategorie:

znečištění veřejných ploch

Čtvrť:

Vršovice

Popis:

Dobrý den, ráda bych Vás požádala o možnost prověření úklidu psích exkrementů na čtyřkolkách. Bohužel již po několikáte jsem zaznamenala, že pracovník na čtyřkolce se exkrementům vyhýbá a nesebere ani jediný kus. Pro jednou by se to dalo umluvit jak plným zásobníkem, nebo obyčejným přehlédnutím, ale řidiče potkávám minimálně 1x do týdne a pán se spíše jen vozí ulicemi. Mám 2 malé děti a za poslední 2 dny jsem 3x odstraňovala onu hnědou nádheru jak z kočárku, tak z botiček. Prosím, nenechávejte takto "zadělané" ulice.

Děkuji moc

Řešení:

Dobrý den,

úklid využitím čtyřkolek je doplňkovou službou, jejímž účelem je v určitém rozsahu (nikoli komplexně) zajistit čistotu odstraněním psích exkrementů, které někteří nezodpovědní majitelé psů nechávají na komunikacích. Ročně se takto vysbírá několik tun odpadu.
Služba má určitá omezení a ne všechny nečistoty může obsluha na čtyřkolce zaregistrovat. Namátkovou kontrolou je ověřováno, že příslušné práce jsou prováděny. Každopádně správní firma byla v této věci upozorněna.
Děkuji za Váš zájem.

Ing. Roman Kaštovský
vedoucí referátu čistoty
Oddělení městské zeleně a čistoty - Odbor životního prostředí a územního rozvoje

Telefon: 267 093 365
Mobil: +420 736 499 364
E-mail: roman.kastovsky@praha10.cz
www.praha10.cz; www.vpp10.cz

Úřad městské části Praha 10
Vršovická 1429/68
101 38 Praha 10

Nejnovější podněty

Vršovice
Hřiště u kostela sv. Václava
Datum vytvoření: 20.10.2020
Stav: Vyřešeno
Vršovice
Nepořádek u sběrných nádob domů v ul. Karpatská
Datum vytvoření: 19.10.2020
Stav: Vyřešeno
Vršovice
Poškozená cedulka, Heroldovy sady
Datum vytvoření: 17.10.2020
Stav: Přijato
Vršovice
Střepy na chodníku při ul. Sámova
Datum vytvoření: 12.10.2020
Stav: Vyřešeno
Vršovice
označení parkovací zóny a nedodržování dopravního značení
Datum vytvoření: 08.10.2020
Stav: Řeší se
Vršovice
Proschla lipa, ul. Novorossijská
Datum vytvoření: 08.10.2020
Stav: Přijato
Vršovice
Přeplněný koš, ul. Oblouková
Datum vytvoření: 07.10.2020
Stav: Vyřešeno
Vršovice
Odstavené vozidlo, ul. Ruská
Datum vytvoření: 05.10.2020
Stav: Předáno jinam
Vršovice
Prorůstající vegetace do chodníku, ul. Na Spojce
Datum vytvoření: 01.10.2020
Stav: Vyřešeno
Strana 1 z 19První   Předchozí   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  Další   Poslední