Veřejné prostory Prahy 10

O službě MMS - podněty

Zásluhu na vzhledu veřejných ploch Prahy 10 mají především všichni její obyvatelé a návštěvníci. Včasným upozorněním na zjištěnou závadu je možné předejít větším problémům v budoucnu a někdy i úrazům (např. nahlášením rozbitého herního prvku na dětském hřišti).

Jak na to

Nejjednoduší je vložit svůj podnět rovnou zde. Máte ovšem možnost také zaslat snímek a popis závady na adresu elektronické pošty mms@praha10.cz nebo formou MMS na telefonní číslo 736 499 364. Doručený příspěvek bude zaevidován a v případě, že se týká řešené problematiky (čistota, údržba zeleně, závady na dětských hřištích, poškozený uliční mobiliář apod.), a je doplněn fotografií místa závady, i vyobrazen v seznamu hlášených závad. Zviditelnění podnětu je provedeno na základě schválení administrátora. V případě, že u zveřejněného podnětu chcete uvádět své jméno, doplňte v textu souhlas se zveřejněním. V opačném případě bude podnět zviditelněn bez jména pisatele. Veškeré podněty budou prověřeny pracovníky odboru životního prostředí, dopravy a rozvoje, kteří v uveřejněném komentáři sdělí způsob řešení problému. 

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, použijte jako jméno a heslo "mms".

Přihlášení k portálu

Registrace

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, uveďte jako jméno a heslo "mms".

Uživatelské jméno:

Heslo:

Přihlásit

Zadání a sledování podnětů

Vaše MMS » závada v údržbě zeleně » Detaily MMS
  

Zeleň při ul. Na Vinobraní

Datum vytvoření:

23.09.2020

Adresa:

Na Vinobraní

Stav:

Přijato

Řešitel:

Kaštovský

Kategorie:

závada v údržbě zeleně

Čtvrť:

Záběhlice

Popis:

Dobrý den,
přílohou posílám dvě fotky ze zanedbané zeleně v ulici Na Vinobraní po délce plotu s TJ Astra. Jedná se nejen o neudržované šípkové keře a zlomené větve zasahující do chodníku či komunikace. Některá zeleň je na pozemku TJ Astra, jiná je na pozemku za jejím plotem.
Prosíme o odstranění těchto zanedbaných částí, neboť na některých místech zasahuje zeleň přímo do chodníku, který je jediným přístupovým chodníkem k přilehlým ulicím, resp. domům ul. Ve Slatinách, Ryšánkova apod.

Podnět zakládám každým rokem a každý rok se situace s neudržovanými pozemky v této části opakuje viz zarostlý chodník akátovými výmlady Ve Slatinách/Ryšánkova u kontejnerů směsného odpadu u "T" křižovatky.

Děkuji a jsem s pozdravem.

K.K.
člen výboru Ve Slatinách 3243

Na vědomím všem výborům SVJ

Nejnovější podněty

Záběhlice
Obložení pískoviště, ul. Malinová
Datum vytvoření: 21.10.2020
Stav: Přijato
Záběhlice
Poškozená branka agility hřiště, ul. Želivecká
Datum vytvoření: 02.10.2020
Stav: Vyřešeno
Záběhlice
Chybějící síťky na basketbal, ul. Narcisová
Datum vytvoření: 01.10.2020
Stav: Přijato
Záběhlice
Převrácený kontejner na elektro odpad, ul. Na Vinobraní
Datum vytvoření: 23.09.2020
Stav: Vyřešeno
Záběhlice
Poškozený sportovní prvek, ul. Jabloňová
Datum vytvoření: 22.09.2020
Stav: Vyřešeno
Záběhlice
Poškozený herní prvek, ul. Jiřičkové
Datum vytvoření: 20.09.2020
Stav: Vyřešeno
Záběhlice
Poškozený herní prvek, ul. Jetelová
Datum vytvoření: 18.09.2020
Stav: Vyřešeno
Záběhlice
Lanová sestava, ul. Malinová
Datum vytvoření: 07.09.2020
Stav: Vyřešeno
Záběhlice
Černá skládka, ul. U Záběhlického zámku
Datum vytvoření: 06.09.2020
Stav: Vyřešeno
Strana 1 z 13První   Předchozí   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  Další   Poslední