Veřejné prostory Prahy 10

O službě MMS - podněty

Zásluhu na vzhledu veřejných ploch Prahy 10 mají především všichni její obyvatelé a návštěvníci. Včasným upozorněním na zjištěnou závadu je možné předejít větším problémům v budoucnu a někdy i úrazům (např. nahlášením rozbitého herního prvku na dětském hřišti).

Jak na to

Nejjednoduší je vložit svůj podnět rovnou zde. Máte ovšem možnost také zaslat snímek a popis závady na adresu elektronické pošty mms@praha10.cz nebo formou MMS na telefonní číslo 736 499 364. Doručený příspěvek bude zaevidován a v případě, že se týká řešené problematiky (čistota, údržba zeleně, závady na dětských hřištích, poškozený uliční mobiliář apod.), a je doplněn fotografií místa závady, i vyobrazen v seznamu hlášených závad. Zviditelnění podnětu je provedeno na základě schválení administrátora. V případě, že u zveřejněného podnětu chcete uvádět své jméno, doplňte v textu souhlas se zveřejněním. V opačném případě bude podnět zviditelněn bez jména pisatele. Veškeré podněty budou prověřeny pracovníky odboru životního prostředí, dopravy a rozvoje, kteří v uveřejněném komentáři sdělí způsob řešení problému. 

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, použijte jako jméno a heslo "mms".

Přihlášení k portálu

Registrace

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, uveďte jako jméno a heslo "mms".

Uživatelské jméno:

Heslo:

Přihlásit

Zadání a sledování podnětů

Vaše MMS » znečištění veřejných ploch » Detaily MMS
  

pokus o úklid veřejného prostoru

Datum vytvoření:

21.09.2020

Adresa:

Vršovické náměstí x Pod Stupni

Stav:

Vyřešeno

Řešitel:

Jeřábek

Kategorie:

znečištění veřejných ploch

Čtvrť:

Vršovice

Popis:

Po pátečním úklidu pracovníci technických služeb odstraní náletové dřeviny z půlky ulice- ve zbytku ponechají džungli a plný pytel z odpadky pravděpodobně ponechány do zásoby na další úklid.

Nejnovější podněty

Vršovice
Hřiště u kostela sv. Václava
Datum vytvoření: 20.10.2020
Stav: Vyřešeno
Vršovice
Nepořádek u sběrných nádob domů v ul. Karpatská
Datum vytvoření: 19.10.2020
Stav: Vyřešeno
Vršovice
Poškozená cedulka, Heroldovy sady
Datum vytvoření: 17.10.2020
Stav: Přijato
Vršovice
Střepy na chodníku při ul. Sámova
Datum vytvoření: 12.10.2020
Stav: Vyřešeno
Vršovice
označení parkovací zóny a nedodržování dopravního značení
Datum vytvoření: 08.10.2020
Stav: Řeší se
Vršovice
Proschla lipa, ul. Novorossijská
Datum vytvoření: 08.10.2020
Stav: Přijato
Vršovice
Přeplněný koš, ul. Oblouková
Datum vytvoření: 07.10.2020
Stav: Vyřešeno
Vršovice
Odstavené vozidlo, ul. Ruská
Datum vytvoření: 05.10.2020
Stav: Předáno jinam
Vršovice
Prorůstající vegetace do chodníku, ul. Na Spojce
Datum vytvoření: 01.10.2020
Stav: Vyřešeno
Strana 1 z 19První   Předchozí   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  Další   Poslední