Veřejné prostory Prahy 10

O službě MMS - podněty

Zásluhu na vzhledu veřejných ploch Prahy 10 mají především všichni její obyvatelé a návštěvníci. Včasným upozorněním na zjištěnou závadu je možné předejít větším problémům v budoucnu a někdy i úrazům (např. nahlášením rozbitého herního prvku na dětském hřišti).

Jak na to

Nejjednoduší je vložit svůj podnět rovnou zde. Máte ovšem možnost také zaslat snímek a popis závady na adresu elektronické pošty mms@praha10.cz nebo formou MMS na telefonní číslo 736 499 364. Doručený příspěvek bude zaevidován a v případě, že se týká řešené problematiky (čistota, údržba zeleně, závady na dětských hřištích, poškozený uliční mobiliář apod.), a je doplněn fotografií místa závady, i vyobrazen v seznamu hlášených závad. Zviditelnění podnětu je provedeno na základě schválení administrátora. V případě, že u zveřejněného podnětu chcete uvádět své jméno, doplňte v textu souhlas se zveřejněním. V opačném případě bude podnět zviditelněn bez jména pisatele. Veškeré podněty budou prověřeny pracovníky odboru životního prostředí, dopravy a rozvoje, kteří v uveřejněném komentáři sdělí způsob řešení problému. 

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, použijte jako jméno a heslo "mms".

Přihlášení k portálu

Registrace

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, uveďte jako jméno a heslo "mms".

Uživatelské jméno:

Heslo:

Přihlásit

Zadání a sledování podnětů

Vaše MMS » znečištění veřejných ploch » Detaily MMS
  

Vršovické náměstí - stálý problém

Datum vytvoření:

25.08.2020

Adresa:

Vršovické náměstí

Stav:

Vyřešeno

Řešitel:

Kaštovský

Kategorie:

znečištění veřejných ploch

Čtvrť:

Vršovice

Popis:

Jako obvykle nepořádek u třídících kontejnerů na oděvy- nyní od víkendu oživeno nepořádkem na lavičce 20m vedle před vchodem do Sokola- což včera úklidové firmě nestálo za to odstranit.
To že je problém dlouhodobý, potvrzuje neschopnost radnice ho vyřešit (řešením není úklid několikrát do týdne, když po pár hodinách je stav stejný jako před úklidem).

Řešení:

Dobrý den.

Znečištění kolem sběrných nádob na textil bylo odstraněno vlastníkem těchto nádob.
Nepořádek v prostoru přilehlé zeleně byl odstraněn v rámci průběžné údržby zajišťované MČ Praha 10.
S pozdravem
Ing. Roman Kaštovský
vedoucí referátu čistoty
Oddělení městské zeleně a čistoty - Odbor životního prostředí a územního rozvoje

Telefon: 267 093 365
Mobil: +420 736 499 364
E-mail: roman.kastovsky@praha10.cz
www.praha10.cz; www.vpp10.cz

Úřad městské části Praha 10
Vršovická 1429/68
101 38 Praha 10

Nejnovější podněty

Vršovice
Hřiště u kostela sv. Václava
Datum vytvoření: 20.10.2020
Stav: Vyřešeno
Vršovice
Nepořádek u sběrných nádob domů v ul. Karpatská
Datum vytvoření: 19.10.2020
Stav: Vyřešeno
Vršovice
Poškozená cedulka, Heroldovy sady
Datum vytvoření: 17.10.2020
Stav: Přijato
Vršovice
Střepy na chodníku při ul. Sámova
Datum vytvoření: 12.10.2020
Stav: Vyřešeno
Vršovice
označení parkovací zóny a nedodržování dopravního značení
Datum vytvoření: 08.10.2020
Stav: Řeší se
Vršovice
Proschla lipa, ul. Novorossijská
Datum vytvoření: 08.10.2020
Stav: Přijato
Vršovice
Přeplněný koš, ul. Oblouková
Datum vytvoření: 07.10.2020
Stav: Vyřešeno
Vršovice
Odstavené vozidlo, ul. Ruská
Datum vytvoření: 05.10.2020
Stav: Předáno jinam
Vršovice
Prorůstající vegetace do chodníku, ul. Na Spojce
Datum vytvoření: 01.10.2020
Stav: Vyřešeno
Strana 1 z 19První   Předchozí   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  Další   Poslední