Veřejné prostory Prahy 10

O službě MMS - podněty

Zásluhu na vzhledu veřejných ploch Prahy 10 mají především všichni její obyvatelé a návštěvníci. Včasným upozorněním na zjištěnou závadu je možné předejít větším problémům v budoucnu a někdy i úrazům (např. nahlášením rozbitého herního prvku na dětském hřišti).

Jak na to

Nejjednoduší je vložit svůj podnět rovnou zde. Máte ovšem možnost také zaslat snímek a popis závady na adresu elektronické pošty mms@praha10.cz nebo formou MMS na telefonní číslo 736 499 364. Doručený příspěvek bude zaevidován a v případě, že se týká řešené problematiky (čistota, údržba zeleně, závady na dětských hřištích, poškozený uliční mobiliář apod.), a je doplněn fotografií místa závady, i vyobrazen v seznamu hlášených závad. Zviditelnění podnětu je provedeno na základě schválení administrátora. V případě, že u zveřejněného podnětu chcete uvádět své jméno, doplňte v textu souhlas se zveřejněním. V opačném případě bude podnět zviditelněn bez jména pisatele. Veškeré podněty budou prověřeny pracovníky odboru životního prostředí, dopravy a rozvoje, kteří v uveřejněném komentáři sdělí způsob řešení problému. 

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, použijte jako jméno a heslo "mms".

Přihlášení k portálu

Registrace

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, uveďte jako jméno a heslo "mms".

Uživatelské jméno:

Heslo:

Přihlásit

Zadání a sledování podnětů

Vaše MMS » závada v údržbě zeleně » Detaily MMS
  

Neudržovaná zeleň, ul. Dřevčická

Datum vytvoření:

14.08.2020

Adresa:

Dřevčická

Stav:

Vyřešeno

Řešitel:

Kunt

Kategorie:

závada v údržbě zeleně

Čtvrť:

Malešice

Popis:

Dobrý den,

obracím se na Vás s dotazem ohledně údržby keřovitých porostů a zeleně. Již delší dobu je zde problém s údržbou zeleně a keřovitého porostu v ulici Dřevčická od křižovatky s ulicí Počernická směrem k ulici Malešická. Přes portál Zmente.to jsem posílal prosbu o posekání a úpravu keře ve zmiňované ulici. Už je tomu 14 dní, kdy se tak stalo a do dnešního dne nepřišla žádná odpověď a ani žádná změna na zmiňovaný problém. Loni se tomu tak stalo také. Měsíc na to, co jsem poslal dotaz, kdy bude sjednána náprava a učiněno opatření k bezproblémového využití chodníku došlo potom k úpravě keře a ,,plevelu", který bránil bezproblémovému procházení po chodníku. Prosím tímto emailem o zajištění průchodnosti po zmiňovaném chodníku. Přece jen tam chodí chodci a tím, že je zde přerostlý keř a plevel, tak může dojít nejen k poranění obličeje, ale i k poškození oděvu. V příloze emailu posílám foto přerostlého keřů a porostu. Předem moc děkuji za Vaší odpověď.

S pozdravem

P. L.

Řešení:

Požadavek na zajištění údržby byl předán vlastníkovi předmětného pozemku.

Nejnovější podněty

Malešice
Také něco pro chodce a cyklisty
Datum vytvoření: 21.01.2021
Stav: Přijato
Malešice
Přeplněný koš na Malešickém náměstí
Datum vytvoření: 05.01.2021
Stav: Vyřešeno
Malešice
Odpad u separace v ul. Bydžovského
Datum vytvoření: 27.12.2020
Stav: Řeší se
Malešice
Přeplněné kontejnery na odpad, ul. Bydžovského
Datum vytvoření: 21.12.2020
Stav: Řeší se
Malešice
Skládky při ul. Ungarova
Datum vytvoření: 06.12.2020
Stav: Vyřešeno
Malešice
Nezajištěný svoz odpadkového koše v Malešickém lese
Datum vytvoření: 18.11.2020
Stav: Vyřešeno
Malešice
Skládka v ul. Bydžovského
Datum vytvoření: 18.11.2020
Stav: Vyřešeno
Malešice
Skládka v ul. Nad Úžlabinou
Datum vytvoření: 11.11.2020
Stav: Vyřešeno
Malešice
Poškozený herní prvek, Malešický park
Datum vytvoření: 30.09.2020
Stav: Řeší se
Strana 1 z 8První   Předchozí   [1]  2  3  4  5  6  7  8  Další   Poslední