Veřejné prostory Prahy 10

O službě MMS - podněty

Zásluhu na vzhledu veřejných ploch Prahy 10 mají především všichni její obyvatelé a návštěvníci. Včasným upozorněním na zjištěnou závadu je možné předejít větším problémům v budoucnu a někdy i úrazům (např. nahlášením rozbitého herního prvku na dětském hřišti).

Jak na to

Nejjednoduší je vložit svůj podnět rovnou zde. Máte ovšem možnost také zaslat snímek a popis závady na adresu elektronické pošty mms@praha10.cz nebo formou MMS na telefonní číslo 736 499 364. Doručený příspěvek bude zaevidován a v případě, že se týká řešené problematiky (čistota, údržba zeleně, závady na dětských hřištích, poškozený uliční mobiliář apod.), a je doplněn fotografií místa závady, i vyobrazen v seznamu hlášených závad. Zviditelnění podnětu je provedeno na základě schválení administrátora. V případě, že u zveřejněného podnětu chcete uvádět své jméno, doplňte v textu souhlas se zveřejněním. V opačném případě bude podnět zviditelněn bez jména pisatele. Veškeré podněty budou prověřeny pracovníky odboru životního prostředí, dopravy a rozvoje, kteří v uveřejněném komentáři sdělí způsob řešení problému. 

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, použijte jako jméno a heslo "mms".

Přihlášení k portálu

Registrace

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, uveďte jako jméno a heslo "mms".

Uživatelské jméno:

Heslo:

Přihlásit

Zadání a sledování podnětů

Vaše MMS » závada na komunikaci » Detaily MMS
  

Neodklizené části asfaltu,, ul. Na Křivce

Datum vytvoření:

03.08.2020

Adresa:

Na Křivce

Stav:

Vyřešeno

Řešitel:

Kaštovský

Kategorie:

závada na komunikaci

Čtvrť:

Michle

Popis:

Dobrý den, před nějakou dobou u nás v ulici Na Křivce, dělali nový asfalt na chodníku. Bohužel u našeho domu nechali kusy na cestě k domu a do teď je nikdo neodklidil. Jedná se o adresu Na Křivce 1312/80.
Děkuji Š.

Řešení:

Požadavek na zajištění úklidu byl předán na Technickou správu komunikací hl. m. Prahy.

Nejnovější podněty

Michle
Rozbitý ochranný prvek pro chodce, ul. Modletínská
Datum vytvoření: 27.05.2021
Stav: Předáno jinam
Michle
Téměř neviditelný přechod pro chodce v ulici nad Vršovickou horou
Datum vytvoření: 26.05.2021
Stav: Předáno jinam
Michle
Výmol na vozovce, ul. Na Křivce
Datum vytvoření: 30.04.2021
Stav: Přijato
Michle
Poškozený herní prvek, Bohdalecký les
Datum vytvoření: 15.03.2021
Stav: Vyřešeno
Michle
Poškozený mobiliář, Bohdalecký les
Datum vytvoření: 01.03.2021
Stav: Vyřešeno
Michle
Odpadky na pozemku města, ul. Bohdalecká
Datum vytvoření: 24.11.2020
Stav: Předáno jinam
Michle
Odložený starý bojler, ul. Na Křivce
Datum vytvoření: 22.11.2020
Stav: Vyřešeno
Michle
Keře zasahující do výhledu, ul. Popovická
Datum vytvoření: 20.11.2020
Stav: Vyřešeno
Michle
Stany bezdomovců v Bohdaleckém lese
Datum vytvoření: 15.11.2020
Stav: Vyřešeno
Strana 1 z 3První   Předchozí   [1]  2  3  Další   Poslední