Veřejné prostory Prahy 10

O službě MMS - podněty

Zásluhu na vzhledu veřejných ploch Prahy 10 mají především všichni její obyvatelé a návštěvníci. Včasným upozorněním na zjištěnou závadu je možné předejít větším problémům v budoucnu a někdy i úrazům (např. nahlášením rozbitého herního prvku na dětském hřišti).

Jak na to

Nejjednoduší je vložit svůj podnět rovnou zde. Máte ovšem možnost také zaslat snímek a popis závady na adresu elektronické pošty mms@praha10.cz nebo formou MMS na telefonní číslo 736 499 364. Doručený příspěvek bude zaevidován a v případě, že se týká řešené problematiky (čistota, údržba zeleně, závady na dětských hřištích, poškozený uliční mobiliář apod.), a je doplněn fotografií místa závady, i vyobrazen v seznamu hlášených závad. Zviditelnění podnětu je provedeno na základě schválení administrátora. V případě, že u zveřejněného podnětu chcete uvádět své jméno, doplňte v textu souhlas se zveřejněním. V opačném případě bude podnět zviditelněn bez jména pisatele. Veškeré podněty budou prověřeny pracovníky odboru životního prostředí, dopravy a rozvoje, kteří v uveřejněném komentáři sdělí způsob řešení problému. 

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, použijte jako jméno a heslo "mms".

Přihlášení k portálu

Registrace

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, uveďte jako jméno a heslo "mms".

Uživatelské jméno:

Heslo:

Přihlásit

Zadání a sledování podnětů

Vaše MMS » znečištění veřejných ploch » Detaily MMS
  

Znečištění ul. Jakutská

Datum vytvoření:

01.08.2020

Adresa:

Jakutská 1 - 11

Stav:

Vyřešeno

Řešitel:

Černická

Kategorie:

znečištění veřejných ploch

Čtvrť:

Vršovice

Popis:

Dobrý den,
navazuji na podnět ze dne 4. července 2020.

"Vážení, chtěl bych Vás upozornit na dlouhodobě zanedbaný chodník a přilehlé pozemky Prahy 10. Jedná se o pozemky za domem Jakutská 1 -11. Prosím o odstranění nepořádku po bezdomovcích, odstranění náletových dřevin, které brání v přístupu ke vchodu domu a pravidelnou údržbu. I když jsou okolní pozemky Prahy 10 udržované, tato část pozemků je dlouhodobě zanesená odpadky a neudržovaná."

Tento týden od 27. července byly ostříhané keře, posečená tráva a částečně uklizený i chodník. Nicméně narostlé plané stromky (brání k zadnímu vchodu Jakutská 1) a odpad po bezdomovcích uklizen nebyl.
Můžete prosím zajistit odklizení.

Děkuji R. H.

Řešení:

Odstranění náletů a úklid nečistot bude zajištěn v rámci průběžné údržby ploch zeleně.

Nejnovější podněty

Vršovice
úklid veřejných prostor, Heroldovy sady
Datum vytvoření: 28.09.2020
Stav: Přijato
Vršovice
porušování zákazu vjezdu,ohrožování chodců
Datum vytvoření: 28.09.2020
Stav: Předáno jinam
Vršovice
úklid psích exkrementů - čtyřkolka
Datum vytvoření: 24.09.2020
Stav: Vyřešeno
Vršovice
Rozbitá láhev, ul. U Vršovického nádraží
Datum vytvoření: 23.09.2020
Stav: Vyřešeno
Vršovice
pokus o úklid veřejného prostoru
Datum vytvoření: 21.09.2020
Stav: Vyřešeno
Vršovice
Poškozená lavička, ul. Bajkalská
Datum vytvoření: 16.09.2020
Stav: Vyřešeno
Vršovice
zóny parkovacího stání
Datum vytvoření: 15.09.2020
Stav: Vyřešeno
Vršovice
Traviny v chodníku, ul. Ukrajinská
Datum vytvoření: 14.09.2020
Stav: Vyřešeno
Vršovice
Propadlá vozovka Tolstého
Datum vytvoření: 02.09.2020
Stav: Vyřešeno
Strana 1 z 18První   Předchozí   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  Další   Poslední