Veřejné prostory Prahy 10

O službě MMS - podněty

Zásluhu na vzhledu veřejných ploch Prahy 10 mají především všichni její obyvatelé a návštěvníci. Včasným upozorněním na zjištěnou závadu je možné předejít větším problémům v budoucnu a někdy i úrazům (např. nahlášením rozbitého herního prvku na dětském hřišti).

Jak na to

Nejjednoduší je vložit svůj podnět rovnou zde. Máte ovšem možnost také zaslat snímek a popis závady na adresu elektronické pošty mms@praha10.cz nebo formou MMS na telefonní číslo 736 499 364. Doručený příspěvek bude zaevidován a v případě, že se týká řešené problematiky (čistota, údržba zeleně, závady na dětských hřištích, poškozený uliční mobiliář apod.), a je doplněn fotografií místa závady, i vyobrazen v seznamu hlášených závad. Zviditelnění podnětu je provedeno na základě schválení administrátora. V případě, že u zveřejněného podnětu chcete uvádět své jméno, doplňte v textu souhlas se zveřejněním. V opačném případě bude podnět zviditelněn bez jména pisatele. Veškeré podněty budou prověřeny pracovníky odboru životního prostředí, dopravy a rozvoje, kteří v uveřejněném komentáři sdělí způsob řešení problému. 

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, použijte jako jméno a heslo "mms".

Přihlášení k portálu

Registrace

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, uveďte jako jméno a heslo "mms".

Uživatelské jméno:

Heslo:

Přihlásit

Zadání a sledování podnětů

Vaše MMS » závada v údržbě zeleně » Detaily MMS
  

Neudržovaný pozemek, ul. Želivecká

Datum vytvoření:

22.07.2020

Adresa:

Želivecká

Stav:

Vyřešeno

Řešitel:

Kunt

Kategorie:

závada v údržbě zeleně

Čtvrť:

Záběhlice

Popis:

Dlouhodobě zanedbané parcely č. 2225/189 + 2225/175 (bývalá "psí louka". I přes to, že Městská část na jaře zajistila odplevelení přilehlého chodníku i ulice, tak díky vysemení travin z neudržované parcely nelze po chodníku téměř projít.

Řešení:

Vlastníkům předmětných pozemků byla zaslána výzva k zajištění údržby.

Nejnovější podněty

Záběhlice
Závada na hřišti při ul. Jiříčkové
Datum vytvoření: 10.06.2021
Stav: Přijato
Záběhlice
Velký balík s matrací v parku, ul. Zvonková
Datum vytvoření: 06.06.2021
Stav: Přijato
Záběhlice
Nefunkční kaskáda, park Chrpová
Datum vytvoření: 05.06.2021
Stav: Přijato
Záběhlice
Znečištění u sběrné nádoby v ul. Záběhlická x Dolní Chaloupky
Datum vytvoření: 01.06.2021
Stav: Přijato
Záběhlice
Parkování pro invalidní policisty
Datum vytvoření: 21.05.2021
Stav: Řeší se
Záběhlice
Nepojízdné vozidlo, ul. Jiříčkové
Datum vytvoření: 18.05.2021
Stav: Přijato
Záběhlice
Špatné značení, ul. Švehlova
Datum vytvoření: 18.05.2021
Stav: Vyřešeno
Záběhlice
Poškozená branka na DH Jasmínová
Datum vytvoření: 12.05.2021
Stav: Vyřešeno
Záběhlice
Poškozený mlatový chodník, ul. Švehlova
Datum vytvoření: 12.05.2021
Stav: Řeší se
Strana 1 z 12První   Předchozí   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  Další   Poslední