Veřejné prostory Prahy 10

O službě MMS - podněty

Zásluhu na vzhledu veřejných ploch Prahy 10 mají především všichni její obyvatelé a návštěvníci. Včasným upozorněním na zjištěnou závadu je možné předejít větším problémům v budoucnu a někdy i úrazům (např. nahlášením rozbitého herního prvku na dětském hřišti).

Jak na to

Nejjednoduší je vložit svůj podnět rovnou zde. Máte ovšem možnost také zaslat snímek a popis závady na adresu elektronické pošty mms@praha10.cz nebo formou MMS na telefonní číslo 736 499 364. Doručený příspěvek bude zaevidován a v případě, že se týká řešené problematiky (čistota, údržba zeleně, závady na dětských hřištích, poškozený uliční mobiliář apod.), a je doplněn fotografií místa závady, i vyobrazen v seznamu hlášených závad. Zviditelnění podnětu je provedeno na základě schválení administrátora. V případě, že u zveřejněného podnětu chcete uvádět své jméno, doplňte v textu souhlas se zveřejněním. V opačném případě bude podnět zviditelněn bez jména pisatele. Veškeré podněty budou prověřeny pracovníky odboru životního prostředí, dopravy a rozvoje, kteří v uveřejněném komentáři sdělí způsob řešení problému. 

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, použijte jako jméno a heslo "mms".

Přihlášení k portálu

Registrace

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, uveďte jako jméno a heslo "mms".

Uživatelské jméno:

Heslo:

Přihlásit

Zadání a sledování podnětů

Vaše MMS » závada v údržbě zeleně » Detaily MMS
  

Uschlé břízy, ul. Nučická

Datum vytvoření:

22.07.2020

Adresa:

Nučická 1797/4

Stav:

Řeší se

Řešitel:

Kupková

Kategorie:

závada v údržbě zeleně

Čtvrť:

Strašnice

Popis:

Dobrý den,
v okolí našeho SVJ, bohužel uschlo několik bříz. Jedná se o pozemky za bytovým domem Ke Strašnické 1797/4 Praha 10 (Na mapách se zobrazuje jako Nučická 1797/4). Přesné GPS souřadnice jsou 50°04'04.5"N 14°29'40.3"E.

Předem děkuji za úpravu zeleně a pokud možno pokácení uschlých bříz - za výbor SVJ Ke Strašnické 1797/4 Praha 10.

Řešení:

dobrý den,
suché dřeviny se nacházejí na pozemku s parc.č. 3327/7, k.ú- Strašnice. Tato plocha se nachází v soukromém vlastnictví. Vlastník na opakované výzvy o provedení potřebných prací bohužel nereaguje.

S pozdravem

Simona Kupková, DiS.
Koordinátor městské zeleně
Oddělení městské zeleně a čistoty - odbor životního prostředí a územního rozvoje

Úřad městské části Praha 10
Vršovická 68, 101 38 Praha 10
Tel.: 267 093 367
E-mail: simona.kupkova@praha10.cz
www.praha10.cz , www.vpp10.cz

Nejnovější podněty

Strašnice
Proschlá lípa, rozpadlá zídka, ul. Železniční
Datum vytvoření: 15.09.2020
Stav: Přijato
Strašnice
Uschlý strom, ul. Molitorovská
Datum vytvoření: 07.09.2020
Stav: Přijato
Strašnice
Lavičky u metra Strašnická
Datum vytvoření: 05.09.2020
Stav: Vyřešeno
Strašnice
V ulici Oravská jsou 2 autovraky, takže ještě 1
Datum vytvoření: 03.09.2020
Stav: Vyřešeno
Strašnice
Přerostlá zeleň, ul. Oravská
Datum vytvoření: 02.09.2020
Stav: Řeší se
Strašnice
Odstavené vozidlo, ul. Brigadniků
Datum vytvoření: 02.09.2020
Stav: Předáno jinam
Strašnice
nepojizdne auto v ul. Tehovská
Datum vytvoření: 22.08.2020
Stav: Přijato
Strašnice
Propadlá vozovka v ulici Brigádníků
Datum vytvoření: 11.08.2020
Stav: Vyřešeno
Strašnice
Z dětského hřiště se stala klubovna alkoholiků a feťáků
Datum vytvoření: 06.08.2020
Stav: Vyřešeno
Strana 1 z 21První   Předchozí   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  Další   Poslední