Veřejné prostory Prahy 10

O službě MMS - podněty

Zásluhu na vzhledu veřejných ploch Prahy 10 mají především všichni její obyvatelé a návštěvníci. Včasným upozorněním na zjištěnou závadu je možné předejít větším problémům v budoucnu a někdy i úrazům (např. nahlášením rozbitého herního prvku na dětském hřišti).

Jak na to

Nejjednoduší je vložit svůj podnět rovnou zde. Máte ovšem možnost také zaslat snímek a popis závady na adresu elektronické pošty mms@praha10.cz nebo formou MMS na telefonní číslo 736 499 364. Doručený příspěvek bude zaevidován a v případě, že se týká řešené problematiky (čistota, údržba zeleně, závady na dětských hřištích, poškozený uliční mobiliář apod.), a je doplněn fotografií místa závady, i vyobrazen v seznamu hlášených závad. Zviditelnění podnětu je provedeno na základě schválení administrátora. V případě, že u zveřejněného podnětu chcete uvádět své jméno, doplňte v textu souhlas se zveřejněním. V opačném případě bude podnět zviditelněn bez jména pisatele. Veškeré podněty budou prověřeny pracovníky odboru životního prostředí, dopravy a rozvoje, kteří v uveřejněném komentáři sdělí způsob řešení problému. 

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, použijte jako jméno a heslo "mms".

Přihlášení k portálu

Registrace

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, uveďte jako jméno a heslo "mms".

Uživatelské jméno:

Heslo:

Přihlásit

Zadání a sledování podnětů

Vaše MMS » ostatní (výše nespecifikované podněty) » Detaily MMS
  

Zabarikádovaná zastávka Centrum Zahradní Město

Datum vytvoření:

21.07.2020

Adresa:

Topolová

Stav:

Vyřešeno

Řešitel:

Neurčen

Kategorie:

ostatní (výše nespecifikované podněty)

Čtvrť:

Záběhlice

Popis:

Už více než měsíc je prostor kolem stánku u zastávky zatarasený nepořádkem. Kus dál zase na chodníku parkují auta. To není místo, které by někdo v 21. století chtěl denně navštěvovat. Není divu, že lidi cestují radši autem. Šlo by s tím něco udělat?

Řešení:

Dobrý den.

Dotazem na vlastníka pozemku č. 2078/219. k. ú. Záběhlice bylo zjištěno, že paleta spolu s lavičkou (o kterou je zapřena) jsou v ulici Topolové u zastávky BUS Zahradní město umístěny podél stánku pouze dočasně, a to z důvodu zajištění bezpečnosti chodců, neboť vlastník pozemku zjistil, že ze stavby se uvolňuje omítka a mohla by zasáhnout procházející chodce. V příštím týdnu má dojít k opravě a paleta s lavičkou budou z veřejného prostranství přemístěny/odstraněny.

Váš podnět na parkování vozidla/vozidel na chodníku jsme předali Městské policii – OŘ pro Prahu 10, na kterou se v případě podobných zjištění můžete obracet přímo na linku 156. Další kontakty na MP-OŘ pro Prahu 10 naleznete v odkaze https://www.praha.eu/jnp/cz/firmy/zive-firmy/lc-urady-sprava/lc-armada-a-policie/lc-mestska-policie/mestska-policie-obvodni-reditelstvi-praha-10-251683.html .


S pozdravem

Anna Jordánová
referent referátu komunikací
odbor dopravy
tel: 267 093 512
e-mail: anna.jordanova@praha10.cz


Úřad městské části Praha 10
Vršovická 68, 101 38 Praha 10
tel: 267 093 111
www.praha10.cz

Nejnovější podněty

Záběhlice
Zeleň při ul. Na Vinobraní
Datum vytvoření: 23.09.2020
Stav: Přijato
Záběhlice
Převrácený kontejner na elektro odpad, ul. Na Vinobraní
Datum vytvoření: 23.09.2020
Stav: Přijato
Záběhlice
Poškozený sportovní prvek, ul. Jabloňová
Datum vytvoření: 22.09.2020
Stav: Přijato
Záběhlice
Poškozený herní prvek, ul. Jiřičkové
Datum vytvoření: 20.09.2020
Stav: Přijato
Záběhlice
Poškozený herní prvek, ul. Jetelová
Datum vytvoření: 18.09.2020
Stav: Vyřešeno
Záběhlice
Lanová sestava, ul. Malinová
Datum vytvoření: 07.09.2020
Stav: Vyřešeno
Záběhlice
Černá skládka, ul. U Záběhlického zámku
Datum vytvoření: 06.09.2020
Stav: Přijato
Záběhlice
Závady na hřišti v ul. Malinová
Datum vytvoření: 26.08.2020
Stav: Vyřešeno
Záběhlice
Padající větve, ul. Práčská
Datum vytvoření: 10.08.2020
Stav: Přijato
Strana 1 z 13První   Předchozí   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  Další   Poslední