Veřejné prostory Prahy 10

O službě MMS - podněty

Zásluhu na vzhledu veřejných ploch Prahy 10 mají především všichni její obyvatelé a návštěvníci. Včasným upozorněním na zjištěnou závadu je možné předejít větším problémům v budoucnu a někdy i úrazům (např. nahlášením rozbitého herního prvku na dětském hřišti).

Jak na to

Nejjednoduší je vložit svůj podnět rovnou zde. Máte ovšem možnost také zaslat snímek a popis závady na adresu elektronické pošty mms@praha10.cz nebo formou MMS na telefonní číslo 736 499 364. Doručený příspěvek bude zaevidován a v případě, že se týká řešené problematiky (čistota, údržba zeleně, závady na dětských hřištích, poškozený uliční mobiliář apod.), a je doplněn fotografií místa závady, i vyobrazen v seznamu hlášených závad. Zviditelnění podnětu je provedeno na základě schválení administrátora. V případě, že u zveřejněného podnětu chcete uvádět své jméno, doplňte v textu souhlas se zveřejněním. V opačném případě bude podnět zviditelněn bez jména pisatele. Veškeré podněty budou prověřeny pracovníky odboru životního prostředí, dopravy a rozvoje, kteří v uveřejněném komentáři sdělí způsob řešení problému. 

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, použijte jako jméno a heslo "mms".

Přihlášení k portálu

Registrace

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, uveďte jako jméno a heslo "mms".

Uživatelské jméno:

Heslo:

Přihlásit

Zadání a sledování podnětů

Vaše MMS » závada na dětském hřišti či sportovišti » Detaily MMS
  

Poškozená houpačka, ul. Pod Hotelem

Datum vytvoření:

26.06.2020

Adresa:

Pod Hotelem

Stav:

Vyřešeno

Řešitel:

Uher

Kategorie:

závada na dětském hřišti či sportovišti

Čtvrť:

Strašnice

Popis:

Dovolují si tímto nahlásit poškození houpačky na hřišti u hotelu Fortuna na Cermokostelecke, hrozí utrzeni. J. L.

Řešení:

Hnízdo opraveno. Děkuji za podnět.

Nejnovější podněty

Strašnice
Proschlá lípa, rozpadlá zídka, ul. Železniční
Datum vytvoření: 15.09.2020
Stav: Přijato
Strašnice
Uschlý strom, ul. Molitorovská
Datum vytvoření: 07.09.2020
Stav: Přijato
Strašnice
Lavičky u metra Strašnická
Datum vytvoření: 05.09.2020
Stav: Vyřešeno
Strašnice
V ulici Oravská jsou 2 autovraky, takže ještě 1
Datum vytvoření: 03.09.2020
Stav: Vyřešeno
Strašnice
Přerostlá zeleň, ul. Oravská
Datum vytvoření: 02.09.2020
Stav: Řeší se
Strašnice
Odstavené vozidlo, ul. Brigadniků
Datum vytvoření: 02.09.2020
Stav: Předáno jinam
Strašnice
nepojizdne auto v ul. Tehovská
Datum vytvoření: 22.08.2020
Stav: Přijato
Strašnice
Propadlá vozovka v ulici Brigádníků
Datum vytvoření: 11.08.2020
Stav: Vyřešeno
Strašnice
Z dětského hřiště se stala klubovna alkoholiků a feťáků
Datum vytvoření: 06.08.2020
Stav: Vyřešeno
Strana 1 z 21První   Předchozí   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  Další   Poslední