Veřejné prostory Prahy 10

O službě MMS - podněty

Zásluhu na vzhledu veřejných ploch Prahy 10 mají především všichni její obyvatelé a návštěvníci. Včasným upozorněním na zjištěnou závadu je možné předejít větším problémům v budoucnu a někdy i úrazům (např. nahlášením rozbitého herního prvku na dětském hřišti).

Jak na to

Nejjednoduší je vložit svůj podnět rovnou zde. Máte ovšem možnost také zaslat snímek a popis závady na adresu elektronické pošty mms@praha10.cz nebo formou MMS na telefonní číslo 736 499 364. Doručený příspěvek bude zaevidován a v případě, že se týká řešené problematiky (čistota, údržba zeleně, závady na dětských hřištích, poškozený uliční mobiliář apod.), a je doplněn fotografií místa závady, i vyobrazen v seznamu hlášených závad. Zviditelnění podnětu je provedeno na základě schválení administrátora. V případě, že u zveřejněného podnětu chcete uvádět své jméno, doplňte v textu souhlas se zveřejněním. V opačném případě bude podnět zviditelněn bez jména pisatele. Veškeré podněty budou prověřeny pracovníky odboru životního prostředí, dopravy a rozvoje, kteří v uveřejněném komentáři sdělí způsob řešení problému. 

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, použijte jako jméno a heslo "mms".

Přihlášení k portálu

Registrace

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, uveďte jako jméno a heslo "mms".

Uživatelské jméno:

Heslo:

Přihlásit

Zadání a sledování podnětů

Vaše MMS » problém s veřejným osvětlením » Detaily MMS
  

nesvítí pouliční osvětlení, ul. Kolodějská

Datum vytvoření:

23.06.2020

Adresa:

Praha 10 , Kolodějská ulice, Strašnice

Stav:

Vyřešeno

Řešitel:

Strnad

Kategorie:

problém s veřejným osvětlením

Čtvrť:

Strašnice

Popis:

V ulici Kolodějská ve Strašnicích již druhou noc nesvítí pouliční osvětlení. Nahlásil jsem telefonicky na Technické služby, poprvé v neděli 21.6. a znovu včera 22.6. Bylo mi sděleno, že je překoplý kabel. V okolí ulice se kope, vlastně celé Strašnice jsou jako staveniště.
Kdo opraví ten překoplý kabel? V ulici Kolodějská je opuštěný dům, který navštěvují nežádoucí lidé, na které voláme policii nebo MP. Tma v celé ulici, celou noc není pro nás dobrá!!

Řešení:

Veřejné osvětlení v ul. Kolodějská je ve vlastnictví hl. m. Prahy (HMP). Pro HMP veřejné osvětlení (VO) spravuje a zajišťuje opravy firma Technologie HMP. Po opravě el. kabelu, bude VO opět svítit.

Ing. Ramon Strnad

Referent referátu posuzování projektové dokumentace a kontroly v oblasti dopravy a inž. sítí
Oddělení státní správy - životní prostředí a doprava
Odbor životního prostředí, dopravy a rozvoje

Úřad městské části Praha 10
Vršovická 68, 101 38 Praha 10
Tel:+420 267 093 430
Mobil: 736 499 387
E-mail: ramon.strnad@praha10.cz
www.praha10.cz

Nejnovější podněty

Strašnice
Doupě, ul. Mrštíkova
Datum vytvoření: 01.12.2021
Stav: Vyřešeno
Strašnice
Znečištění u lavičky, ul. Průběžná
Datum vytvoření: 29.11.2021
Stav: Vyřešeno
Strašnice
Znečištěné prostranství při ul. Ke Strašnické
Datum vytvoření: 01.12.2021
Stav: Přijato
Strašnice
Skládka v lese při ul. Sazečská
Datum vytvoření: 29.11.2021
Stav: Řeší se
Strašnice
Znečištěné ulice
Datum vytvoření: 24.11.2021
Stav: Přijato
Strašnice
Prostranství za domem Černokostelecká 17-21
Datum vytvoření: 15.11.2021
Stav: Přijato
Strašnice
Nesvítí lampy na sloupech č. 005218 a 005219
Datum vytvoření: 15.11.2021
Stav: Přijato
Strašnice
Poškozený herní prvek, ul. Pod Hotelem
Datum vytvoření: 08.11.2021
Stav: Řeší se
Strašnice
Skládka odpadů na trávníku vedle kontejnerů, ul. Rembrandtova
Datum vytvoření: 07.11.2021
Stav: Přijato
Strana 1 z 27První   Předchozí   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  Další   Poslední